Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kövérebb nő könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövérebb nő könnyebben talál párt, mint egy kövérebb férfi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.


Ez leginkább az egyén talpraesettségén múlik.

2011. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Igen, mert a férfiaknak kevésbé számít a külső, mint a nőknek.
2011. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
De igaz, mert a nők ritkán dugnak csak a szex miatt, ellenben a férfiakkal, akik egy idő után megcéloznak minden rengő hájú sertést, legyen az ember vagy állat. Az ilyen alkalmakból meg kialakulhat kapcsolat.
2011. nov. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Egy nő könnyebben talál párt így is úgyis mint egy férfi.

A nők jobban rámennek a külsőségekre mint mi pasik,ezért van az hogy nehezebb nekünk csajozni mint a csajoknak pasizni.

És mondjuk a kövérebb nők is tudnak ugyanolyan sexy-ik és vonzóak lenni ,mint vékonyabb társaik.

Szóval általánosítva a kérdésre válaszolva pasiknak nehezebb!!!

2011. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/5 Időpont ma 11:39

Mekkora egy felszínes gyépés vagy!

2011. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt egy kicsit azért magam is cáfolnám, azért egy vastag combú, kicsit hasas nő nem biztos hogy egy ideál lesz "másnap" is. Mindenképpen könnyebben jutnak szexhez, de komolya kapcsolatok terén szerintem nincs jelentős előnyük.
2011. nov. 27. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

11:44


Én vagyok felszínes? Itt gyiken is írják a pasik, hogy a fél világhoz odamennek bepróbálkozni csak azért, hogy legyen nőjük és egy idő után annyira elkeseredettek, hogy akárki jó nekik. Szerintem ilyet egy nő sokkal ritkábban érez és akkor sem ad lejjebb az igényeiből sokkal. A kövér pasival az a nő fog lefeküdni, akinek az ilyen jön be és nem az, amelyiknek sürgős k*rhatnékja van.

2011. nov. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyire kövér..mert nekem mondjuk bejönne egy mackósabb pasi..de egy comra elhízott rengőjájú már nem biztos..
2011. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csöcsös segges pocis lányok a legjobbak
2011. nov. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!