Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom nélküle. Megőrülök....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom nélküle. Megőrülök. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom.. NEM BÍROM! ha meglátom hogy másnak valamit ir..(igen a facebookon..büntessetek meg..) olyan mintha a szívem kitépnék..vagy mintha leesne vagy..ezt nem lehet elmagyarázni..mikor rágondolok vagy ugye látomhogy ir valakinek akkor is..egyre gyorsabban veszem a levegőt..mintha fojtana valami.. nem bírom nélküle.. és tudom hogy sosem lehetek vele.. mi a fenét tegyek most?! megfogok őrülni..
2011. dec. 3. 18:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2011. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Lány vagy és 15?
2011. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
lány vagyok.. fiatal.. de.. tényleg.. annyira fontos ő.. és tudom hogy nem lehetek vele..soha! és már a tudattól kész vagyok..
2011. dec. 3. 18:55
 4/22 anonim ***** válasza:

Unsubscribe, vagy leiratkozás. Vagy ne nézz facebbokot, de asszem lehet valahogy blokkolni is az embereket.


Miért nem lehetsz vele?

2011. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

dugd a fejed a hideg víz alá...


viccet félretéve jobb lenne ha kimozdulnál otthonról és elmennél társaságokba ott könyeben tennéd túl magad ezen, minta otthon ülsz egy sötét szobába és váltogatod az ablakot a FB meg GYIK között...

2011. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Menj aludni,hisztis p*csa...
2011. dec. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szá-nal-mas.
2011. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ő letiltott.. az mindegy.. nem mondanám mert akkor kapnám az ívet.. de nem.. és tudtam is mindig.. de.. szeretem..
2011. dec. 3. 18:58
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Voltál vele valaha?

Ha nem - majd kihevered ezt a plátói szerelmet:) Nekem is volt, túléltem

Ha igen - majd kihevered ezt a nagy szerelmet:) Nekem is volt, túléltem:)

Fogalald le magad, és ne csinálj úgy, mintha félisten lenne, Ő is ember, neki is büdös a szája reggel:)) fejezd be ezt az áhitatot és vonagló szenvedést. Ha annyira kell, tegyél érte. Max. nemet mond, és csalodsz benne, és akkor tuti elmúlik az érzés.


Hidd el nekem, egy nap úgy fogsz felkelni, hogy nem fogsz érezni semmit, a szervezeted megúnja a sok sóvárgást.

Ja, meg a másik nagy igazság: mindenki megkapja, amire vágyik, csak általában akkor, mikor már megtanult élni nélküle, és már nem kell:P

2011. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Magyarul megcsaltad...
2011. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!