Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be vagy úgy a normális srácoknak milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

külső és belső tulajdonságok és hogy hány éves legyen

14/L


2011. dec. 3. 19:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más, ne pár gyikos pasi véleménye alapján formáld magad.
2011. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Először is definiáld a normális srácot.


Amúgy az összhatás a lényeg többnyire.

2011. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Inkog Nito ***** válasza:
Mindenkinek más..
2011. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok a mai srácoknak kb milyen lányok jönnek be inkább a cicababa plázap*csa tipusúak vagy a normális lányok
2011. dec. 3. 19:06
 5/26 anonim ***** válasza:

a lényeg, hogy ne legyen nagyképű, öntelt, beképzelt, mindenkit lenéző hisztis kis csitri. külsőről annyi hogy adjon magára, legyen összhangban a külsője a belsőjével(pl egy érzékeny bájos kiscaj ne legyen már punk ruhában...)

20/F

2011. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nálam a normális srác belső tulajdonsága nem issza le magát nem perverz ha velem egy idős akkor ne annyira járjon el bulizni sokat vagy pl lehet visszahúzodó is lehessen vele viccelni de komolyan is beszélni törődik az aktuális barátnőjével meg ehez hasonlók
2011. dec. 3. 19:08
 7/26 Inkog Nito ***** válasza:
Ha így kérdezed az már más...Nekem speciel bejönnek a plázapitsák is,de összejönni csak normális lányokkal fogok...Nekem a kedvenceim a deszkás,emos stílúsuak ha így gondolod.
2011. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

No ezen definíció szerint én normálisnak számítok, bár vannak perverz időszakaim, de nem feltétlenül vagyok az. :D


Aranyos, talpraesett, vidám csajok érdekelnek. Ha lehet, legyen pár évvel fiatalabb nálam, de nem muszáj. Alacsonyabb legyen nálam és szeressen, törődjön velem. Ennyi. :)

2011. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

vagy arra is kiváncsi lennék hogy én bejövök e a mai fiúknak

leirásom

külső:nem túl sovány nem kövér normál testsúlyú lehet rajtam mit fogni de nem a hájt

barna szem és barna félhosszú haj

nem vagyok hiszits plázap*csa

nem sminkelem magam max alapozóha nagyon ramany állapotban van a bőröm de adok magam

belső:aaranyos kedves lehet velem viccelni és komolyan is beszélni szeretek szeretni és nem piálok és nem járok el bulizni

kb ennyi

2011. dec. 3. 19:11
 10/26 anonim ***** válasza:
én nálam csak egy a lényeg normális legyen művelt és igényes
2011. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!