Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés

5 éve élek párkapcsolatban, a vőlegényem imád, nálam úgy érzem a szerelem már elmúlt, de szeretem őt, megszoktam, nem akarok változtatni.

Pénteken buli volt a cégnél, kolléganőimmel iszogattunk, és egyik kolléganőmmel (akit eddig is nagyon-nagyon csinosnak találtam) elkezdtünk csókolózni. Elmondhatatlanul jó érzés volt, olyan gyengén csókolt, és simogatott, ahogy még senki. Azóta nem találkoztunk, mivel nem együtt dolgozunk, de beszéltünk telefonon, mindketten szeretnénk, ha lenne folyatatása, szeretnénk befejezni a dolgot:)

Minden nap ő jár az eszemben, esténként úgy alszom el, hogy azon gondolkodom mikor tudnunk már találkozni kettesben. Nagyon kivánom őt! Ez normális?

24/N


2011. dec. 1. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
persze, ha leszbikus vagy.
2011. dec. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a biszexuálisok világában!
2011. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahogy irtam, évek óta párkapcsolatban élek, és a párom FÉRFI!!!
2011. dec. 1. 21:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszom az első válaszolónak szólt:)
2011. dec. 1. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom,évekig eljátszottad a monogám jó kislányt,aki rendezett kapcsolatban él,akinek tökéletes az élete,akinek mindene megvan,aki soha nem lépne félre,hűséges,jólelkű,tiszta,az élete egy tökély.Tudod,nagyon fiatal voltál,amikor lekötötted magad,és most tör elő belőled az az ösztön,ami valószínűleg már régóta Benned volt,csak elfojtottad.Igyekeztél a külvilág elvárásainak megfelelni,és normális életet élni.Most viszont kibukott a valódi éned.Amit én nem neveznék bajnak,hiszen így derült ki végül is,ki vagy és milyen beállítottságú valójában.

Én is eljutottam erre a pontra 25 éves koromra,mondjuk bennem nincs semmi ilyen hajlam,én más értelemben találtam azt az életformát,amire valójában vágyom.

2011. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

Teljesen igaz minden szavad, amit leirtál...

Most viszont nem tudom mit tegyek, nagyon akarom ezt a csajt, ő is engem, viszont nem szeretném, hogy párom megtudja, és még soha nem csaltam meg, nem tudom hogy tudnám ezt az egészet titkolni előtte, hogy érezném magam utána. Viszont jelenleg úgy érzem, ha nem "kapom meg" őt, megőrülök:)) Komolyan mondom, soha nem éreztem még senki iránt ekkora szexuális vonzalmat:)

2011. dec. 1. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, szerintem elég vicces a kérdésed, mármint, hogy " ez normális? " mi? hogy megcsalnád a párod? mivel már nem vagy belé szerelmes... most mondjuk rá, normális.

hogy egy nő iránt vonzódsz? ha nincs benned leszbikus hajlam, akkor, hogy lenne már normális, egyáltalán lehetséges? :) végülis nem arról van szó, hogy elcsattant egy- két ártatlan csók, hanem te vágysz is rá. ha ennyire érdekel az új, nem sok értelme van a kapcsolatnak, teljesen mindegy milyen nemű ember váltotta ki ezt a vágyakozást. ha egy férfi csókolt volna olyan gyengéden, ő iránta nem epekednél ennyire?


amúgy első vagyok.

2011. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nastic ***** válasza:
Ha engem kérdezel nem normális de csináld csak, ha a párod lennék azt mondanám hogy jó nyaljon csak ki finoman az a lány téged, de majd én leszek a kolléganőd mögött amikor ezt teszi. Erre azonnal azt mondanád hogy nem, én meg a párod helyében azt válaszolnám erre hogy szia.
2011. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Napkiraly ***** válasza:
100%
Hát, ne hagyd hogy bemagyarázzák hogy leszbikus vagy! Inkább biszexuális, de leginkább elvágyódsz a hétköznapokból. Ha tudod, felejtsd el, ha nem tudod, éld meg a vőlegényeddel, ha ez sem elégít ki, akkor csináld meg, de a vőlegényed ne tudja meg, mert majd rájösz, hogy nagyot hibáztál!
2011. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugy hallottam minden Nőben benne van a biszex hajlam! És ez komoly!!!
2012. szept. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!