Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolat céljából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat céljából miért nem jönnek be a duci lányok?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy ha alkalmi szexről van szó, akkor megfelelnek a duci lányok, de ha normális kapcsolatról, akkor a férfiak a karcsú nők közott keresgélnek?
2011. dec. 3. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem alkalmira se. Kivéve, ha részeg vagyok. Sajnálom, ez van.
2011. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Első válaszolónak nagyon is igaza van :D

Én nem igazán mutatkoznék olyannal aki szerintem csúnya. Ego rombolás stb stb..férfidolog. De a puna nagy úr, ez magyarázza az egyéjszakás kalandokat.

De amúgy akad olyan is aki szereti a dagadtakat :D

sajnálom

2011. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Fura, én eddig fordítva képzeltem.
2011. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Csomó duci lánynak van komoly kapcsolata, nem lehet, hogy csak te nem jössz be személy szerint? Tudom, nem rólad van szó, csak egy barátnőd/újságban olvastad/stb
2011. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ilyen típusúra gondolok:

[link]

2011. dec. 3. 22:59
 6/17 anonim ***** válasza:
Te nem Isaszegen laksz???
2011. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne sértselek, de ez már több a ducinál, ez kifejezetten kövér. Így persze, hogy a pasik kétharmadánál esélyed sincs. Vagy fogadd el így magad, de akkor fogadd el a tényt is, hogy 10-ből 6-7 pasinak nem jössz be, vagy adj le egy 20-25 kilót, akkor leszel szimplán ducika.
2011. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Az összes kövér barátnőmnek van párja.

Nem ezen múlik. Persze a kamasz korban főleg az ilyesmi dominál, de később már nem.

És a fiatalabbak között is vannak, akiknek a duci lányok jönnek be. A lényeg annyi, hogy boldog légy és jól érezd magad a bőrödben. Én sem vagyok vékony, (mondjuk a képen lévő csajnál vékonyabb vagyok), soha nem is voltam, mégis mindig akadt udvarlóm, és nem olyan alakok, akiket már minden értelmes nő elzavart melegebb éghajlatra, hanem normális, értelmiségi férfiak.

Szóval fel a fejjel :)

Az alkalmi szex részhez nem tudok hozzászólni. Undorító az, aki még itt sem válogat. Ha már csak szexről van szó, akkor válaszd a legjobbat..

2011. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hm hát volt egy kövér barátnőm, de most már tudom hogy ő csak duci volt, így a képet látva sajnálom hogy szakítottam vele. De Te sem add fel, lesz akinek tetszeni fogsz.
2011. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha alkalmi szexröl van szó, akkor elég válogatós vagyok külsö terén, viszont komoly kapcsolatnál nekem az egyéniség a "belsö" az ami fontos. És azt se felejtsük el, hogy mindenki tud a külsején változni, ha igényét érzi , vagy a párjának szeretne jobban tetszeni.

Megmondom öszintén, nem járnék veled, de nem azért mert kövér vagy (volt már sovány, és duci barátnöm is) , hanem igy a fényképen a szád állása, meg ugy az egész ami látszik az arcodból nekem egy kicsit megkeseredett, negativ gondolkodásu embert mutat.

2011. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!