Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat, ahol a Nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat, ahol a Nő a Főnök. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A Nő jóformán bármit megtehet, míg a férfinak csak kötelességei vannak, amiket teljesítenie kell!

Pl.: A férfi kitakarítja a lakást, kiszolgálja a Nő minden igényét, óhaját, bevásárol, ajándékokkal lepi meg, stb...Míg a Nő maximum akkor kedves, ha épp olyan kedve van, de inkább csak élvezi a helyzetet. Akár más pasival is lehet, úgy beszélhet a szolga pasijával ahogy akar, azt tehet vele amit csak akar. Tehát kihasználhatja testileg, lelkileg, anyagilag!

Mindez pedig a férfit IS izgatja:)


2011. nov. 27. 02:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
KI A NŐVEL!!!!!
2011. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó. Ha én lennék a világ leggazdagabb nője, akkor sem hoznám ilyen helyzetbe a párom. Fenntartanám a kölcsönös tiszteletet. De hát ha a pasit ez izgatja, akkor egészségére, egyikük se normális.
2011. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
BDSM rulz :)))
2011. nov. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
BDSM :D jó is az
2011. nov. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Korbácsot neki!!!!!!!!!!
2011. nov. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem soha az életbe nem kéne ilyen nő. Ha valamit megtanulhattam a szüleim kapcsolatából, az pont ez. Soha de soha de soha. SOHA!

Abban a szent percben szakítanék vele, amint ez kiderül (már ha később derül ki...). Félreértés ne essék, b@romira nem akarok túlontúl domináns lenni, de legyen egy szinten velem. Az se baj, ha kicsit keményebb fából faragták meg az sem ha "puhábból". De ez amit leírtál nálam már a véglet. És kizáró ok.

Nem érezném magam jól a társaságában, pláne, hogy ki is emelted: csak akkor kedves veled, ha olyan kedve van. Nagy büdös lóf@szt. Én akkor is tudok kedves, barátságos lenni, ha ku*vára nincs kedvem hozzá, ezt minimum elvárom. Nem vagyok senkinek a csicskája...



21F

2011. nov. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A véleményem röviden annyi, hogy az említett egyedet nem lehet férfinak nevezni.

Nagyon röviden pedig: papucs.

L24

2011. nov. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
PAPUCS
2011. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hahaha! Jah komolyan beszélsz? Ahogy itt a gyakorikérdéseken látom meg az életben is tapasztaltam, a nők szeretik, ha irányítják őket, a férfi a főnök. Na az ilyen nőt gyorsan lapátra tenném.
2012. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hah vegre no uralom!! Amugy nem tartom helyesnek ezt a lenezosdit de az iszlam torvenyek es a nok regi jogai megbotrankoztatnak! Ezert nem lehet minden ferfin bosszut allni es nem is szeretnek de megertem ha egy no igy erez. Es ha talal partnert hozza aki igenyli ezt a banasmodot akkor szerintem semmi akadalya.
2017. febr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!