Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért törődnek olyan sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mountain kérdése:

Miért törődnek olyan sokan a korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért írok,mert erről a témáról itt olvastam jó pár hozzá szólást,és nem értem miért vannak ezen úgy kiakadva.

Azt vettem észre, hogy ha egy jóval fiatalabb hölgy szeretne boldog lenni egy nála akár 20-25-évvel is idősebb férfival,azon a tisztelt úri közönség legnagyobb része igen csak fel tud háborodni,mi több,undorító,becsmérlő megjegyzéseket tesznek.

Ehhez két dolgot tennék most az elején hozzá:

1. Tisztelt 20-30-évesek akik itt nagy garral undorodnak meg! Közlöm ha nem tudnátok, hogy az, hogy ti fiatalok vagytok az ám csak egy állapot. Bizony,ti felettetek is el fog menni az idő. Ha esetleg idősebbek lesztek, és akkor lesztek szerelmesek egy ennyivel fiatalabb hölgybe, hogy fog esni vajon akkor az olyan reakció amit most ti adtok?

2. Jó hogy nem irányítjátok már az 50-es férfiakat a temetőbe! Úgy veszem észre szerintetek egy ennyi idős férfi csak vén trotty lehet.

Közlöm, hogy 25-éve sportolok intenzíven, és találkoztam már a fitnesz terembe olyan 60- (mondom hatvan!)éves férfival, hogy olyan izmos, és deltás volt, hogy az egész kondi terem elbújdoshatott volna szégyenében Tanganyikába,amiket ott az az ember megcsinált.

Akkor ezek szerint én a 42-évemmel,már igen csak ott járhatok a szerintetek vén faszik táborának közelébe.

Jó,de azért a fiatalabb korosztály nagy átlagát szerintem kicsit legyaláznám ha lejönne a terembe egy cseppet össze mérni a kettőnk kondícióját. Nem azokat értem itt,akik szintén sportolnak,hanem a nagy cigiző,hétvégenként piázó,vagy csak a meló után a testét a tv-előtt betunnyasztó többségre gondolok. Amúgy meg egy 50-es pasi is lehet vidám,vicces, és be tud olvadni akár melyik korosztályba. Közölném,hogy 36-évesen 18,40-évesen meg 20-éves párom volt. Tessék? Várom tisztelt hozzá szólásotokat!


2011. dec. 4. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi! :)

Ne vedd magadra az ide írogató tinédzserek nyivákolását. Féltékenyek, mert a korukbeli csajok inkább egy vidám, vicces, értelmes, 50-es emberrel vannak ahelyett, hogy az ő szétivott, szétszívott, szétzselézett fejüket néznék.


Idősebbek között is vannak trottyok is meg, olyanok is, amilyeneket leírtál. A fiatalabbak között is vannak jófejek, meg zombik.

2011. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésednek semmi köze sincs a magyarázatodhoz.

Van akinek az nem tetszik,hogy valaki 40 felett jár,van akinek meg az,hogy a hölgyek elkényelmesednek és 'belehíznak' a kapcsolatba ugyebár..........

Szép dolog,hogy te sportolsz,jól tartod magad meg minden,de az átlag negyvenes nem ilyen,ez tény.

És most a kérdésre válasz: semmi bajom ezzel a korosztállyal,kifejezetten vonzó tud lenni egy ilyen férfi.A korkülönbséggel sincs semmi bajom.Az önfényezéssel annál inkább:)

2011. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudod kedves kérdező, azzal, össze tudsz jönni egy húsz éves csajjal, nincs semmi baj, habár a fiatalok nyilván nem örülnek a konkurenciának. Azt viszont annál inkább problémának érzem, hogy 40 évesen azzal vágsz fel, hogy mekkorák az izmaid.... szomorú, hogy ekkora vesztes vagy. Negyven évesen én a gyönyörű családomra, a műveltségemre, és intelligenciámra, a szép házamra, a jó anyagi körülményeimre, a társadalmi rangomra akarok felvágni. De a konditermet meghagyom neked, legyél csak büszke az izmaidra :-)
2011. dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 11:43-assal egyetértek.

40 felett én se arra lennék büszke, hogy mennyit nyomok a konditeremben, hanem arra, hogy addig mit értem el az életben (család, karrier, elismertség, műveltség stb). De ha nincs ilyen, csak a konditerem, akkor megértem azokat a huszonéveseket, akik leszólnak, ha egy lányt "lenyúlsz" az orruk elől... Amúgy enyhén megdöbbent, hogy még 40 felett is azt hiszed, hogy a bicepszméret a legfontosabb szempont a lányoknál. Ne érts félre, nem azt mondom, hogy sport felesleges, vagy hogy a lányoknak nem jön be, de azért bőven vannak még más prioritások is, amiket te meg sem említettél.


Amúgy ha látok egy 20-on éves lányt, aki egy 40+ hapsival jár, akkor azt gondolom, hogy a csaj apakomplexusos, a férfi pedig mázlista, és majd nekem se kell elásnom magam 40 évesen, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezem. :)

2011. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na,szóval! Itt úgy látom egészen más irányban kezdenek a dolgok elmenni,mint ami a lényeg és amit írni akartam.

Tehát felvilágosítalak benneteket. Nem rólam van szó konkrétan. Ti itt valamit félre értelmeztetek. Mert, hogy kezdtek rám kitérni. Nem,én azért írtam,mert dühít az, hogy valakit leszólnak az élet kora miatt,és megítélik mások kapcsolatát. Mindössze arra akartam rávilágítani, hogy azért az idősebb férfiak sem mind vannak fél lábbal a sírban.

Egyébként meg gratulálok,annak aki a családra büszke! Legyen is! Igaza is van! Annyit fűznék csak ehhez hozzá, hogy azért én sem úgymond az "izmaimra" vagyok csak büszke,hanem mintegy adalékként jegyezném meg igen szerényen, hogy azért nekem is van 1-lakásom,meg 1-autóm,no persze a szerényebb kivitelből, meg hát 1-fiam.

Úgy hogy azért én sem csak "arra" lehetek büszke,de ha már itt tartunk: Igen! Arra is!!! Többek között.

2011. dec. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!