Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újévig fogadalmam lesz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újévig fogadalmam lesz, hogy elfelejtem a volt barátomat. Hogyan temessem el az érzéseket, alakítsam át távoli emlékké?

Figyelt kérdés

Ugyanis eléggé távoli, 3 éve voltunk boldogok, 1 éve már nem is beszéltünk...


L/20


2011. dec. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

tanulj FIZIKÁT.

19f

2011. dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, annak, hogy január 1-től pikk-pakk nem gondolsz rá, nagyon kevés az esélye. Ez egy folyamat, aminek során egyre ritkábban jut eszedbe... nyomtalanul nem lehet kitörölni azt az időszakot.

És jönnek a szokásos sablonok: új hobbi, sport, ismerkedés stb. Ezek be szoktak válni (azt mondják).

2011. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz. Idobe telik. Nekem 3 ev is keves volt:( de lassan jobb lesz.
2011. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, hogy hogy rontod az esélyeit a fogadalom beteljesülésének, ha elmondod :)

Kezdj új sportot, hobbit, vagy új társaságba járni (mint ahogy azt már előttem ketten leírták) MERT

1. akkor szélesedik a látóköröd, új embereket ismersz meg, új tapasztalatokat szerzel és jó esetben főleg nincs időd a múlt baromságain rágódni. És kis szerencsével új partnert is találsz magadnak :)

Sok szerencsét!

2011. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy futókaland ilyenkor jót tesz, mert legtöbbször az a baj hogy azért nem akarjuk elfelejteni az exünket, mert félünk hogy nem kellünk másnak. Ezt az érzést legjobban egy új kapcsolattal, vagy egy futókalanddal lehet elűzni, mert az önbizalmat ad, és érezzük hogy igenis fontosak vagyunk és valakinek szüksége van ránk.
2011. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!