Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 10 hónapos kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 10 hónapos kapcsolatom, boldogok voltunk az első hat hónapban utána jöttek veszekedések ami ütések, lökésekhez vezettek. De még mindig nem tudtam meg utálni és nem vagyok benne biztos, h jobb lesz ha elfelejtem. Mit tegyek hogy meg utáljam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
menj kick boxolni és üsd te is
2010. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ne.Hagyd ott.Hogy képzeli hogy megüt.Én szégyellném magam ha ilyet csinálnék.
2010. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fokuszálj a rossz tulajdonságaira..

tedd fel a kérdést magadnak: le tudnád élni vele az életed?

ha nem, dobd ki...még a végén ki is nyír, na nem direkt, véletlenül

2010. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tűrném a bántalmazást a helyedben! Vajon mi tart mellette téged? A szerelem nem minden!
2010. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de én is megvertem egyszer! :D beszéltem vele, sírva elmondta nekem, hogy nélkülem nem tudna élni, és hogy megbánta a dolgokat! Adok neki egy esélyt, ha még1x hozzám nyúl akkor tudja, hogy mi következik! köszönöm!
2010. júl. 2. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!