Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbáljak meg vele beszélni "rólunk"? Már kezd elegem lenni ebből.

Figyelt kérdés

Kapcsolatba kerültem egy olyan férfival,aki nős és idősebb is nálam.

Régebben is tetszett,de nem gondoltam,hogy bármi is lehetne köztünk,mert neki ott van a felesége és két különböző világ vagyunk még most is...


Elegem van már abból,hogy mindig vesz valami ajándékot,pedig már kértem,hogy ne,mert sokaknak feltűnik,hogy egyre több drága dolgot használok napi szinten.Nem azzal van a gond,hogy néha meglep valamivel,mert az rendben van.

Abból van elegem,hogy 2-3 naponta vesz valamit és én ezt nem tudom neki viszonozni.


Ha velem van,akkor kértem,hogy ne vegye fel a telefonját a feleségének vagy legalább menjen máshová,ha beszélnek,mert nem érdekel,hogy miket beszélnek egymással és nekem kellemetlen ez.


Nem tudom,hogy kéne beszélnem vele komolyabban arról,hogy mi van köztünk,mert ha kérdezem tőle,hogy mi a szitu,akkor elkezdi mondani,hogy mennyire szeret és hogy nem tudunk a másik nélkül élni...Érzem,hogy szeret és tudom is,de azt akarom,hogy mások is megtudják,mert nem akarok titkolózni tovább.


Légyszi segítsetek és ne kezdjetek el ítélkezni.


2011. dec. 4. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a szex miatt van veled... Mégis mit gondoltál? lol
2011. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát sosem fogja teljesíteni amit szeretnél,szóval szerintem felesleges időpazarlás ez a kapcsolat


ja és te nem vagy senkije,hogy elvárjál tőle dolgokat....

2011. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

én szívesen cserélnék veled.

úgyis szükségem van pár új dologra

2011. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Érzem,hogy szeret és..." és leb.sztad. Nem, nem szered. Szeretőnek tart. Azért van a sok ajándék, hogy a saját lelkiismeretét megnyugtassa, hogy hazudik neked, esze ágában sincs otthagyni a feleségét, nem akar felvállalni. De valami pluszt adsz neki, amit otthon nem kap meg. És jól is nézel ki és az ágyban is jó vagy. Nem akar neked tartozni semmivel, ezért vesz drága ajándékot. nem fog felvállalni.

És még valami. Tudnod kell, hogy ha necces a szitu, akkor valami ürüggyel ki fog rúgni. Persze ez lehet a gyerekeire való hivatkozástól a más világban élünk-ön át a nem tudok hazugságban élni és te vagy a jobb de nem hagyhatom ott a feleségemig minden.

Mint mondtam buktad. Szerető lettél, akit a lelkiismerete miatt úgy érzi az ajándékokkal ki kell fizetnie.

Tudom ez érzéketlenül hangzott amit leírtam. Pedig nem vagyok érzéketlen és sajnálom. Mármint azt az időszakodat, amikor erre majd te jössz rá magadtól (lelkiekben is, nemcsak az agyad)

Természetesen amíg ez nem történik meg folytatni fogod, függetlenül attól, hogy gyk-n mit mondtak. De ez természetes emberi reakció.

2011. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM fog miattad elválni!! Nem adja fel a házasságát egy futó kalandért.(bocsi,de szerintem ez vagy neki)

Én nem voltam ilyen helyzetbe,de a nagy átlagban így van,akármit is mond

2011. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja és az ajándékok meg nekem olyanok,mintha meg akarná hálálni,hogy lefekszel vele vagy ilyesmi.Mintha fizetne neked.nem szép tőle,hogy ezt teszi.


előző voltam.

2011. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hidd el 21:10,hogy nem mindig olyan kellemes ez a kapcsolat,mint amilyennek most így tűnik...


Lehet,hogy csak azért mondja mindig,hogy szeret,hogy én ezt higgyem,de valami miatt ezt is érzem.

Nem mondja a nap 24 órájában,hogy "Szeretlek.",de érzem.


Már 2-szer szakítottunk azóta,amióta együtt vagyunk(8 hónapja),de annyira hiányzik minden nap és valahogy üres lett az életem nélküle.

2011. dec. 4. 21:54
 8/9 anonim ***** válasza:

21:10-es vagyok

Szerintem keress magadnak valaki mást (is). Felesleges arra a baromra a sok idődet vesztegetni. Ő legyen arra, hogy fizet, ajándékot vesz stb...

másra nem való...

2011. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az a szitu hogy téged megvásárol épp és úgyse fog elválni. Kár hogy ezt mástól kell hallanod. Kitartást:(
2011. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!