Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőm+aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm+aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon jól éreztem magamat az egyik évfolyamtársammal, de csak ölelgettük egymást, meg táncoltunk, hülyéskedtünk... De semmi csók... mert úgy volt hogy nálunk alszunk(és nem akartam elhamarkodni semmit). De a legjobb barátnőm is ott aludt nálunk.. úgy hogy meg sem volt beszélve.. amikor lefeküdtünk aludni, egymás mellett voltak.. és hallottam, hogy smárolnak, és utána láttam hogy egymáson fekszenek... Kimentem a szobából, otthagytam őket... Nemtudom ez után mi történt... A barátnőm tudta hogy nekem tetszik nagyon a fiú... és mégis megtette úgy hogy a legjobb barátnőjének nevezett, és bosszant ez a dolog. és persze azt érzem hogy kudarcot vallottam... jogos a dühöm a lányra?
2011. dec. 4. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos, én ezek után nem tartanám a barátnőmnek, főleg h a te házadban! Ez rohadt dühítő lehet!
2011. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Undorító dolog, az ilyen nem barát, de még szerintem haver sem, kerüld el az ilyen embereket!
2011. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyszer rákéne venni hasonlóra, aztán amikor épp "hangulatba jönnek" jól nyakon önteni őket hideg vízzel:D és nyugodt hangon szólni. mert megérdemled:):D
2011. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De a fiú nekem még mindig kell : S
2011. dec. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!