Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm gondolkodása a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gondolkodása a legjobb a világon! Fizikálisan viszont más tettszik. A napokban terveztük az összeköltözést. Mi a ló*aszt csináljak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hány éve vagytok együtt?
2011. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ő 25, én 28.

3 éve gyúrjuk egymást

2011. nov. 27. 01:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor már benne van az összeköltözés tényleg...


Nem lehet, hogy csak futó vonzalom a másik?

Mert akkor elég terelni a gondolataidat. Meglenni a párod valami olyannal, amitől te is beindulsz (kinek mi: harisnya/lukas bugyi/akármi)...

Ha feldobjátok a szexuális életeteket lehet ismét jobban tetszik majd a barátnőd.

2011. nov. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
meglepni
2011. nov. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elterelni a gondolataimat?

28 éves vagyok, talán illő lenne olyan ember mellett élni akitől gyereket szeretnék. Nem tudom.

2011. nov. 27. 01:37
 6/11 anonim ***** válasza:

vegyél neki kondibérletet,meg nézz utána edzésterv,szálkásítás,kalóriadeficit fogalmaknak,aztán hozd rendbe testileg,hogy jobban bejöjjön.

ha tényleg olyan jó a gondolkodása,akkor a sport nem hiányozhat az életéből,meg neked sem árt ha nem otthon belesedsz.

2011. nov. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Félreértesz. Nem kövér!

175cc, 55kg. Sokan mondják, hogy helyes is!!!

De nekem nem az igazi... Ha otthagyom, akkor jön valami szebb, de idiótább! Dilemmázok ezen már vagy 3 hónapja

2011. nov. 27. 02:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Értem a dilemmát, de 5-10 év múlva már egy ropogósabb is elkezd majd szottyadni.


Én a bal herémet adnám egy olyan nőért, aki legalább átlagosan néz ki, de hasonlóan gondolkozik hozzám. Buta, de csöcsös pics*ból annyi van, mint valamiből, amiből nagyon sok van.


Azt tanácsolom, hogy az életben először most ne a farkad után menj. Fogd magad és vedd meg a szüleitől egy pár tevéért, aztán csinálj neki gyerekeket.

2011. nov. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

örülj hogy van bnőd aki szeret, 28 éves uncsim még az első csókról álmodozik...

f18

2011. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És egyébként szexuálisan vonzódsz hozzá?
2011. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!