Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy eszméletlenül jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy eszméletlenül jóképű pasim, nagyon jól elvagyunk sok közös témánk is van, csak mindig megcsal, akár a szemem láttára is. Eddig próbáltam direkt nem észrevenni de már egyre megalázóbb helyzetekbe hoz. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 22:47
1 2 3
 1/22 WhiteLabel ***** válasza:
100%
rúgd ki.
2011. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Szard össze magad.
2011. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
FAKE ilyen hülye...vagyis 1 büdös ribanc sem tűrné ezt..ezért FAKE
2011. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
látszik hogy nem tudod milyen az hogy szeretni
2011. dec. 4. 22:50
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom milyen az, hogy szeretni, de ha állandóan megcsal, ráadásul a szemed láttára, akkor én pont lesz*rnám, hogy szeretem, de rúgnám ki, mint macskát sz*rni. Szenvednék egy ideig, de utána jobb lenne.

Ha neked így jó, akkor szenvedj és bőgj.

2011. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem tudod mit jelent az, hogy méltóság.
2011. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
de mit csináljak ha eszméletlenül bejön a srác?
2011. dec. 4. 22:55
 8/22 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

#7

eszméletlenül zavard el.

2011. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél... segítek.

Például van egy Audim. K*rva jó autó, ezért sokat járok el vele, de a kuplungjával bajok vannak. Nem működik rendesen, mintha a kuplung irányítaná az autót, és nem én. Elviszem szerelőhöz, de ő azt mondja, nem tud vele mit kezdeni, az autó gyári hibás.

Mit tehetnék? Sajnos, le kell cserélnem az autót. Nehezen válok meg tőle, de tudom, hogy nemcsak Audi van a világon, szóval a következő egy BMW lesz.

ÉRTED?

2011. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy téged ez zavar,ha nem veszi a lapot rúgd ki,mert az azt jelenti,hogy nem is szeret és egy hülye bunkó.Jobb ha most teszed meg,minthogy később teljesen összetörjön a szíved ;)
2011. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!