Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok egy jóképű pali,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy jóképű pali, de eléggé szép barátnőm van. Zavar, hogy sokan udvarol (ná) nak neki, hogy szokjam ezt meg? Kicsit parázom is.

Figyelt kérdés
Nagyon rendes lány, nem csak kívül szép, hanem belül is. Néha azon töprengek, hogy hogy is sikerült egy ilyen lányt megfognom. Mivel? Vannak jó, úgymond megnyerő tulajdonságaim, de megvannak a hibáim is. Mégis, érzem, hogy szeret és én is őt. De nem tudok hozzászokni, hogy mások is megbambulják az utcán pl. Nagyon idegesít. De azért büszke is vagyok hogy pont én kellettem neki nem más, de akkor is néha kicsit parázom.
2011. nov. 27. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

küldesz magadról 1 képet?

és a barátnődről is ha lehetne.

2011. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is nagyon kíváncsi lennék, hogy hogyan néztek aki. Kép nélkül nehéz válaszolni
2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kínácsi vagyok én is. De kép nélkül is el lehet mondani, hogy ez ellen sokmindent nem lehet tenni, legfeljebb hogy kigyúrod magad és mindenkire csúnyán nézel, aki ránéz.
2011. nov. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

küldenél nekem is képeket?


én is jártam már úgy, hogy nálam szebb lánynak jöttem be és egyszerűen nem hittem el, enm léptem és másik fickó lenyúlta :(


azóta is bánom és mindgi emlékzeni fogok erre a lányra

2011. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja és ő is értelmes, belül is szép lány volt
2011. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de képeket nem tennék ki. Lényeg, hogy ő mindenki szerint szép, egyesek szerint gyönyörű lány, én pedig tudom magamról, hogy átlagosabb vagyok (de nem csúnya), ezt mások is megmondták már. Kellett egy kicsit harcolni érte, mert elejében nem is nagyon vett észre, de pár beszélgetés, és kezdtek alakulni a dolgok.
2011. nov. 27. 14:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. A barátnböm gyönyörü volt és vengem is zavart a dolog, de valahol örültem is neki.

Aztán fordult a kocka, nött az önbizalma, jöttek a telefonok, félrevonult, ja és telefonon, emailen, msn.en mindennhol különbözö fazonoktól jöttek az üzenetek neki.

Kidobtam, újra összejöttünk, de az igérgetés ellenére nem tudott bizonyítani.

2011. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit csinálni, féltékeny semmiképp se legyél. Ha elakar hagyni a fejed tetejére is állhatsz akkor is el fog... Nem tudsz mit csinálni, hagyd had menjenek a dolgok ahogy menniük kell :)
2011. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor úgy sem fog más pasival lelépni. Ha meg megakarja tenni, az ellen semmit nem tehetsz:)
2011. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
minél jobban le akarod láncolni magad mellé annál jobban el akar majd menni! ne foglalkozz ezzel, örülj annak hogy ott van neked. ennyi.
2011. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!