Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, a baratnom csokolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a baratnom csokolozott egy masik fiuval, mert maganyos volt, es jo volt neki osszebujni valakivel, en meg nem voltam ott?

Figyelt kérdés
azota ez kiderult es sir, hogy nagyon megbanta, nagyon szeretem, de nem tudom, hogy meg e bocsassak neki?! Ti mit tennetek?
2011. dec. 5. 08:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
aki egyszer meg teszi az többször is :// hagyd el...szerintem
2011. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
te beveszed ezt a szöveget,hogy magányos volt,és mással kavart emiatt?? ne csináld,ne légy töketlen,megbízhatatlan lány,inkább keres márt,mert valószínűleg többször megteszi,és kitudja meddig megy el
2011. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beszéljétek meg... csak nehogy legközelebb az legyen h szexhiánya van és te nem vagy ott...
2011. dec. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Összebújt egy másik fiúval mert magányos volt????

Gondolkozz már egy picit! Szerinted? Mennyi ideje nem találkoztatok, hogy bemelegedett közben?

2011. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy rögtön elhagynám, de megmutatnám neki az önfegyelem szót az ablak-zsiráfban.

én se dugok meg bárkit, aki épp ott van, és hagyja, arra hivatkozva, hogy ő meg akkor nem volt ott.

2011. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Dögi ***** válasza:
Ha annyira hülye leszel hogy megbocsátasz neki akkor nem ez volt az utolsó alkalom hogy "magányos" volt.
2011. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Távkapcsolatban élek 7napból 4 napot vagyok magányos. Akkor most csókolgassak mást? Nekem nem menne, mert a barátomat szeretem. Amikor 4 hétig nem tudtunk találkozni, akkor sem járt a fejem megcsaláson, csak a találkozást vártam. De lehet én működöm rosszul.
2011. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindig rá fogja valamire a megcsaló fél a dolgot, nálam ez már szakítási ok lenne. A csók az megcsalás. Gondold el, mi van, ha hetekig nem látjátok egymást? Három fiúval ágyba bújik?
2011. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha beveszed ezt a magányos dumát akkor nyugodtan ragassz szarvakat is magadnak. A köv. esetben már nem csak a fiú nyelve lesz a szájában a barátnődnek az tuti...
2011. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
40%

Basszus, ez csak egy csók!.. ne csináljatok már úgy, mintha a világ k*rvája lenne...

Kérdező: te meg beszéld meg vele, és ha tényleg szereted, és ő tényleg megbánta és szeret, akkor adj még egy esélyt kettőtöknek.

2011. dec. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!