Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legromantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legromantikusabb dolog amit a párod tett érted? Mi volt a legromantikusabb dolog, ami valaha történt veled?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Talan a megismerkedesunk,neten ismerkedtunk meg. 1evig repkedett miattam az Usabol, majd kozosen koltoztunk ki. Nekem ez eleg romantika volt. Sose gondoltam,hogy valaha, valaki ennyit fog ertem tenni. Raadasul mikor eloszor jott eleg latatlanba volt az egesz. Valamint nem szallodaban szallt meg,hanem nalunk,tehat mindent bevallalt,annak ellenre,hogy most mar tudom,o nem eppen az a kockaztatos tipus,sot pont az ellenkezoje!
2011. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Megkérte a kezem, illetve volt 2 hét után egy kis mosolyszünet, de írt egy nagyon édes sms-t, hogy tudja, hogy ő rontotta el, de nagyon szeret :) valamint letette a cigit :) ezen kívül minden nap elmondja, hogy szeret :) nekemez elég :)
2011. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Bekapta a hasamig, majd lenyelt mindent az utolsó cseppig. Engem nagyon meghatott. :) 19/F
2011. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
SAJNÁLOM kedves 19éves fiűcska,hogy neked ez a legromantikusabb élményed.Ehhez fel kell nőni elösször :D
2011. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Idén tavasszal súlyos hörghurutom volt, 39-40 fokos lázzal feküdtem több, mint két héten keresztül, ő pedig végig ott ült mellettem, és ha kellett, szó szerint öt percenként cserélte a hideg vizes borogatást rajtam, naponta kétszer hűtőfürdőt készített, mindent megtett, hogy kicsit jobban érezzem magam. Mondjuk megemlíteném itt a kutyámat is, ő is vigyázott rám, csak ugye erre furcsa lenne erre a romantikus jelzőt használni :D
2011. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked meg meg kéne tanulni helyesen írni "kedves" 4. válaszoló! :D Sajnálatodból meg amúgy se kell, ki vagy te, nem is ismerlek.
2011. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A férjem tudja, hogy szeretem a Toblerone-t, mikor hazaértem a munkából, áthúzta az ágyneműt, kék, szatén, huzattal, és Toberone pralinéból egy hatalmas szivet rakott az ágyra:)

Gyönyörűséges volt:)


Debrecenből elutazott Pestre, hozzám, egy egész éjszaka sétáltunk a városban, hajnalban pedig visszautazott, mert dolgoznia kellett.


Talán ez volt a két legromantikusabb dolog, de ő egyébként is romantikus alkat, forró fürdő, gyertyák, egy masszázs, ha látja, h alig állok a lábamon, elviszi a gyereket reggel a játszótérre, h kicsit tovább alhassak, odafigyel rám, soksor kapok apróságokat, csokit, van, h megpróbál főzni... :))))


6. éve vagyunk együtt, és 3 éves a gyerkőcünk:)

2011. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Alig 2 hét ismeretség után gyűrűt csináltatott nekem, és az egész söröző előtt megkérte a kezem :)
2011. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 habibi ***** válasza:
Hetente 500 kilométert utazott a sivatagon keresztül, 50 fokokban csak azért, hogy elolvassa mit írtam neki-ez még azelőtt volt, hogy elkezdtünk járni és azóta már a "csillagokat" is lehozza, nagyon szeretem Őt ♥
2011. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legromantikusabb dolog talán az volt, amikor teliholdkor sétáltunk a tengerparti sétányon, miközben az utcazenészek zenéltek, a vörösrózsámmal a kezemben, amit akkor kaptam Tőle, majd ott a legromantikusabb pillanatban elcsattant az első csók köztünk :)


Amit meg a párom megtett értem az volt, mikor hétköznap este 9-10 körül felhívtam, hogy van egy kis probléma, de ne ijedjen meg, semmi komoly, és Ő úgy, hogy nem is tudta, hogy miről van szó, félbeszakított és azt mondta, hogy ha kell, most ebben a pillanatban beül a kocsiba, és átutazik miattam az egész országon. :)

2011. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!