Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 14 éves barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 éves barátnőm és terhes.13 éves volt amikor teherbe esett, és állítólag így meg tud büntetni a törvény. De mégis mivel büntetne meg? 15. F

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 21:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
csak azért gondoltam hogy kamu mert én ha nem vagyok otthon a tövényekben és állítólag bűncselekményt követtem el,előbb néznék utána magam a neten mi a dörgés minthogy bevalljam a gyk-n ahol bárki így a hatóság is elolvashatja.ha igaz a dolog akkor egy buta bűnöző vagy
2011. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
kezdj el gyurni meg amég kintvagy meny önvédelmi sportokra vagy küzdö sportra :D vagy pitiz a csajod szüleinek hogy ne jelentsenek fel
2011. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés... Ha nem akkor megérdemled...
2011. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

mocskos ingyenélő ci gá ny bűnöző vagy a ci g ány k%r váddal együtt, aki már 13 -14 évesen fial. az első 5-6ot te csinálod, a maradék 4-7 db-ot az apja/bátyja/szomszéd/uzsorás/ a kutyáitok-amíg te magyar emberek kirablásáért, legyilkolásáért ülsz összesen 5-7 évet, aztán a még maradékpár darabot 50 éves koráig az első pár fiú.


És mindannyiótokat ÉN FOGLAK ELTARTANI!

2011. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

De mégis mivel büntetne meg?

Levágják a f@szod b@zmeg!

2011. dec. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Természet elleni erőszakos fajtalanság


200. §

Megrontás


201. § (1) Aki tizennegyedik életévét be nem töltött személlyel közösül, valamint az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennegyedik életévét meg nem haladott személlyel fajtalankodik, bűntettet követ el, és egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.



[link]

2011. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

22:08 as válaszoló vagyok, te az idézett paragrafus elsö felében meghatározottak szerint esel a rendelkezés hatálya alá.

belinkeltem a Btk. vonatkozó rendelkezéseit de onnan másoltam ki, ott pontosan ugyanez van

2011. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

[link]


ezt ajánlom figyelmedbe :)

2011. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
21:54 ebben nincs igazad, a gy.k. full anonim, nem tudnak lenyomozni, ha anonim mailcimmel regelsz, és nem irod ki az adataidat a kérdéshez :)
2011. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
nem vagyok érintett szakember de elhiheti bárki hogy ha valakit le akarnak nyomozni(a kérdés tényleg csak a szándékon van hogy van e kapacitás ilyesmi) azt lenyomozzák. ponthogy a "full anonim" helyeken szeretnek leginkább vadászni a szervek
2011. dec. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!