Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Egész város arról beszél, hogy a feleségem megcsalt egy kollégájával, amiről állítólag felvétel is van a multicégnek.

Figyelt kérdés
Van egy szép feleségem,kislányom. Párom a kapcsolatunktól kezdve többször került félreérthetetlen helyzetekbe éjjeli sms., stb.Ezt négyszer megbocsátottam, de ezek szerint Én egy nagy balek lehetek.Mindig megígérte, hogy ez az utolsó alkalom, persze ki tudja mi történhetett még amit nem mondott el Nekem. Többször szemtől szembe pofátlanul és gátlástalanul hazudott már.(Sajnos ,de teljesen mellékesen anyagilag függ Tőlem, amit Én soha nem vágtam a fejéhez). Szeretem a családomat,feleségemet,kislányomat,de a sok megaláztatást nem bírom tovább.
2011. nov. 27. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
El kell hagynod,ha nem akarsz tovább szenvedni,mert egy olcsó lotyó!
2011. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

elsőnél a pont...


ez nem normális dolog szerintem...ha a házasság elejétől fogva ezt csinálja akkor (SZTEM) semmi garancia nincs arra hogy megfog változni...Inkább most vess véget ennek amíg pici a leányzó, mert ha nagyobb lesz nehezebben fogja viselni a köztetek zajló válást...

ez csak egy jó tanács...


L21

2011. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a helyzet már jobb nem lesz, úgyhogy én beadnám a válópert de azonnal! Ez a nő valszeg sosem szeretett...
2011. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elválnék.

A gyereknek vásárolnék,mindent megvennék,amire csak szüksége van,de gyerektartást csak annyit fizetnék,amennyit muszáj.Magyarul pénzt nem adnék a "nő" kezébe.Függjön,akitől akar.

Lépj le,megérdemelsz egy rendes nőt.

2011. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged sose fog elhagyni, mert a te pénzedből él, a pénzedet feji tőled, semmit nem számítasz neki egyébként, semmibe vesz.

Az eddigi pipogya magatartásoddal biztosítottad arról, hogy bármit megtehet, te nem fogsz lépni.

Nem vagy férfi a szemében.


Semmiképpen ne alkalmazz ellene erőszakot, mert azt ellened fogja felhasználni.

Ott kell hagynod, de készülj fel arra, hogy a válásnál meg fog kopasztani téged, nullára tesz, mert egy ilyen nő csak így tud bosszút állni.

A gyerekedet is fel fogja használni ellened, zsarolni fog.


Sajnos ezekre számíthatsz, a bíróság pedig mindig a nő, anya, feleség pártján áll, akármit csinál.


Ki kell lépni ebből a kapcsolatból és megpróbálni egy új életet kezdeni, még biztos nem késő.


Fog könyörögni, de nem szabad megbocsátanod neki, mert csak az anyagi biztonságot sírja majd vissza.

A lányodat pedig szeresd, ő nem tehet arról, hogy egy r!banc az anyja. Csak ne engedd, hogy ő nevelje, mert ugyanilyenné fog válni, esetleg ellened neveli, általa zsarol majd téged.


Az eseted nem egyedi, rengeteg ilyen eset van.

2011. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
De az ilyen rendes pasi miért mindig a szemét nőnek jut?:(
2011. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szépen tedd ki a "jóasszony" szűrét a lakásból, és helyette inkább egy jó ügyvédre költs: neveld te a lányodat tovább.


Így a drága nejed mehet, isten hírével, egy fillér nélkül, a lányod mindent megkap, a szerető szülőt is beleértve, te meg legközelebb jobban fontold meg, kit engedsz a közeledbe, ne szédítsenek el a külsőségek.


Ha a lányt neki ítélik, akkor ráb..tál, mert továbbra is te fogod eltartani. A gyerektartásból fog kozmetikushoz meg fodrászhoz rohangálni, és uszítja majd a lányotok, hogy azért nincs egy rendes ruhája, mert a ...apja nem vesz neki semmit. Rövid idő alatt el fogod veszteni a gyereked is.


Amúgy igen, egy balek vagy, ha négyszer bukott le (aztán ki tudja, hányszor csalt meg), te meg megbocsájtod.

:(((


Váljatok el! Egyszer fog fájni, ezen kell túlesni, nem újra meg újra meg újra átélni, hogy félrelép.

2011. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A lányodról már most lemondhatsz, mert a magyar bíróságok szinte kivétel nélkül az anyának ítélik a gyereket. Az anyák meg felhasználják a volt férj zsarolására a gyereket. Ellene nevelik, tartásdíjat emeltetnek lépten-nyomon, amit persze nem a gyerekre költenek.

Anyagilag, pszichésen is nagyon nehéz életre készülj fel.


Egy halálos ellenséget engedtél az életedbe a feleséged személyében, aki piócaként szívja a véredet. Felejtsd el minél előbb, válj el, kezdj új életet, mert tönkre fog tenni, ha vele maradsz. Egy életed van, senkinek nincs joga azt tönkretenni.

2011. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körömben van egy nagyon hasonló eset. A férfi normális, dolgozik rendesen, szereti a gyerekét. A nő egy utolsó szemét mocskos k.rva, aki mindenkivel lefekszik. Mégis a férfi van megijedve, hogyha elválna, akkor a bíróság a nőnek ítélné a gyereket.

Igen balek vagy, de legalább felismerted a helyzetet. Az a tetves ribanc nem fog megváltozni, mert tudja, hogy nem fogsz tenni semmit, ergo kihasználja a jó indulatodat. Tovább fokozza a pofátlanságát, hogy belőled él anyagilag. Hagy ott a p.csába és válj el tőle. Jók az esélyeid, hiszen nem dolgozik, ráadásul még a gyereket sem neveli rendesen, ha mindig mással b.szik. Ne tedd tönkre magad, mert ez csak rosszabb lesz. Én a helyedben már az első alkalommal agyonvertem volna.

2011. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A lányodról már most lemondhatsz, mert a magyar bíróságok szinte kivétel nélkül az anyának ítélik a gyereket. Az anyák meg felhasználják a volt férj zsarolására a gyereket. Ellene nevelik, tartásdíjat emeltetnek lépten-nyomon, amit persze nem a gyerekre költenek.

Anyagilag, pszichésen is nagyon nehéz életre készülj fel."


Ez már nincs így. Sokszor kapja az apa a gyereket. Én is ismerek személyesen olyan férfit, akinek a nő fizeti a gyerektartást.

Ebben az esetben pedig még a kiskorú veszélyeztetését is rá lehet verni, meg, hogy b.szik melózni. Szerinted egy ilyen riherongy megkapja a gyereket? Nem.

2011. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!