Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott, az a fiú akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, az a fiú akit a világon a legjobban szerettem, hogy éljem túl? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném leírni az okát, én voltam a hibás, de viszont ő nagyon túlzásba esett és a végére már el is durvult.:(.(Nem megcsalás) Úgy érzem ennek a kapcsolatnak ami több mint 3 évig tartott örökre vége :(. Én még aznap békülni szerettem volna, de ő nem...Segítsetek, hogy hogy tegyem túl rajta magam, nem bírom feldolgozni, hogy elhagyott:( Mindig rá gondolok, és mindenről ő jut az eszembe.18/L
2011. dec. 5. 21:49
1 2
 1/13 Talán én? ***** válasza:
az idő vas foga majd elkoptatja
2011. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd idővel elfelejted. Fiatal vagy még, majd találsz magadnak másik fiút.
2011. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most is keresném szívem szerint:( de nem lehet:(
2011. dec. 5. 22:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, az idő tényleg megoldja. Most szar érzés, de napról-napra javulni fog. Foglald el magad, tanulj, sportolj stb.:)
2011. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Idő, idő, idő. És kerüld közben azokat a helyzeteket, helyeket, amik eszedbe juttatják. Találkozz egy számodra szimpatikus másik fiúval, eddig sem rá gondolsz.
2011. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugtassalak, engem most hagyott el a bnőm.. csúnyán összevesztünk... 3 évet voltunk együtt... csakhogy én 29 vagyok! Ő 21 volt... Tehát neked még igen jók az esélyeid... nekem már nem annyira... de én azt választottam, hogy nekiállok csajozni... pasizz! Hamar elfejted! És meglátod, amint látja, hogy van valakid, azonnal szaladna vissza hozzád, de meglátod, akkor már neked nem fog kelleni...


ugyanis aki szeret, az soha nem hagy el...

2011. dec. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Hamar elfelejted"

Mindössze pár év. :D

:(

24F

2011. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Életem nagy szerelme bántott meg, és hagyott el. Ez 8 hónapja történt. Ma már minden sokkal jobb, de van egy olyan érzésem, hogy valahogy tüske fog maradni a szívemben. Türelem, és idő.

Szorítok!


24/n

2011. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom elfelejteni, talán nem is akarom! Nem tudom mi lenne a jó,menni utána vagy hagyni, nem tudom mit akarok, nem akarom, hogy vége legyen, de nem tudom már, hogy ő mit érez irántam, teljesen összezavart:(

Hétvégén leülünk LEHET beszélgetni, de nem tudom...:(

2011. dec. 8. 14:02
 10/13 anonim válasza:
Várj, míg elég erős vagy ahhoz, hogy nyugodtan tudj beszélni vele! Ne keress indokokat, hogy miért tetted azt, amit! Ha úgy gondolod, hogy eljött ez az idő, akkor beszélj meg vele egy találkozót, nyugodt, nem nyilvános helyen... mondd el neki, hogy nem tagadsz semmit, beismered, és kérj bocsánatot, ha szerinted jogosan akadt ki! Ha azt szeretné, hogy elmenj, akkor tedd azt, ne áll le vele veszekedni! - Ha ez megvolt, akkor csak várnod kell, mert ha igazán szeret/szeretett, akkor sokat fog gondolni erre a beszélgetésre, és egy idő után remélhetőleg megbocsájt. 12/L
2011. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!