Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tette a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tette a barátom, hogy majdnem kidobott, vagy túlreagálta?

Figyelt kérdés

NAgyon kérlek olvassátok végig, mert nem tudok aludni a bűntudattól.

16 L vagyok. Egy hónapja vagyok együtt a barátommal. NAgyon szeretem, és Ő is engem, az életét adná értem.

Megkérdezte, hogy én mennyire szeretem: szerelemmel, vagy pedig szeretettel? Én megírtam neki, hogy ez nagyon nagyon erős szeretet, de MÉG nem szerelem. Erre lesokkolt, és mondta, hogy legszívesebben szakított volna, de nem teszi annyira szeret. Megmondtam neki, hogy az életemet adnám érte, de ez még nem szerelem, szerintem ahhoz több idő kell, hogy kialakuljon. Megmondtam neki is, hogy szerintem Ő se szerelmes, majd ha három hónap után is gy érez, akkor ez szerelem. Én azon, hogy emiatt majdnem kidobott, kikészültem.

Megmondtam neki, hogy nem szórakozok vele, mert NAGYON szeretem, de a szerelemhez még egy kis idő kell, bennem egyre jobban erősödik ez az egész....Én szúrtam el, és tényleg ekkora hülye vagyok?

BArátnőm szerint Ő reagálta túl, én viszont nem tudom. Bocsáantot kértem, de eleve z, hogy szaktani akart velem, ez az önbizalmamat a földbe döngölte...Mondjátok meg, ha én voltam a hülye, érdekel.


2011. dec. 5. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, ti korotokban ez normális... Mármint szerintem elég idióta viselkedés, de amúgy tipikus.

Egy hónapos járásunk után (szex és minden után) mi pasimmal olyanokról beszéltünk, hogy akkor ez most már rendes kapcsolat, vagy mi? XD És mégis megvagyunk egy éve.

20L

2011. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok az egy évhez.:)) Lehet, hogy normális, de most már én gondolkoztam el ezen az egészen, nem tudom, hogy mit csináljak..
2011. dec. 5. 22:53
 3/15 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Először is,sose adnátok egymásért az életeteket.Ebbe biztos vagyok.Túlreagálta igen,de ha ő azt mondja szeret és ez igaz is akkor biztos lehetsz benne hogy ez őt rosszul érintette.Szóval hogy mostmég neked van depid az nem oldd meg semmit.A szerelem nem parancsból van.Ennyi.
2011. dec. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A barátod reagálta túl.

Nekem is volt olyan, hogy később alakult ki a szerelem, de amire én jobban beleszerettem a lányba ő kezdett kiszeretni belőlem. :-) Mondjuk messze is laktuk az volt a baj, jobban igényelte volna a közelségem.

2011. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem minden kapcsolat úgy működhet csak jól, ha őszinték vagytok egymással, te ezt tetted, magad adtad, nem hazudtál vmit ami még nincs, ő reagálta túl, nem kicsit!

Ha a barátod inkább olyan lánnyal lenne, aki 1 hónap után a szemébe hazudja h szerelmes bele, meg is érdemli, h egy hazug kapcsolatban éljen...

29/N

2011. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Inkog Nito igazad van, egyetértek.

Biztos, hogy rosszul esett neki, ebben nem is kételkedem. De úgy vagyok vele, hogy jobb, hogy őszinte voltam. EGyszerűen imádom, de ez még nem szerelem. De emiatt majndem kidobott, gy én már félek.

HArmadik válaszoló, sajnálom..:/

2011. dec. 5. 22:55
 7/15 A kérdező kommentje:

29/N. Igazad van, én is azért mondtam ezt, hogy ne hazudjak a szemébe, mert az nagyon ronda dolog lenne a részemről.

Ugyanakkor rájöttem, hogy jbban szeretem mitn eddig gondoltam. Én megértem, hogy kellemetlenül esik neki, mégis küzdenem kell érte, ugyanakkor nem tudom, hogy mit csináljak, barátnőm szerint hülye vagyok ha bűntudatot érzek...

2011. dec. 5. 22:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyet mondok! Ha emiatt majdnem kidobott az az egy biztos, hogy ő nem szerelmes!

Egy valóban szerelmes férfi ki nem dobja a barátnőjét semmiért, mondom semmiért sem!

2011. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedvesem. A szerelem egy kezdeti fellángolás,ami idővel elmúlik. Ha jó a kapcsolat,akkor a szerelem szeretetté válik,és tartós marad.

Tehát ha a barátod szeret,akkor az jobb,mint a szerelem. Te viszont nem szereted,hanem szerelmes vagy belé. A szeretet az,ami később alakul majd ki.

Fogalom zavarban szenvedsz.

2011. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mondta, hogy azért nem dob ki, mert nagyon szeret engem.:)

De én összetörtem, mondtam neki, hogy akkor később tuti dobni fog valami miatt és én félek. MOndta, hogy holnap talán jóvátehetem. Mondtam, hogy csak talán? Mondta, hogy a kedvétől függ. Mondtam neki, hogy pofára is zuhanhatok? Mondta, hogy igen. Amugy meg nem....

2011. dec. 5. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!