Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátommal gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátommal gyakran adunk szájrapuszit egymásnak. Ez miért lehet? 22/F

Figyelt kérdés

Már vagy 10 éve ő a legjobb barátom, és kb 3-4 éve van ez a helyzet, engem nem zavar, úgy érzem csak ragazkodásból csináljuk, meg mert közel álluk egymáshoz.( a baráti körünkben van egy meleg pár)

Tudom hogy ez fiuknál egyáltalán nem szokványos, tényleg csak a közeli barátság a magyarázat?


2009. máj. 15. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hajjaj ez így kicsit bizarul hangzik nem gondolod?

Van barátnőd?

Én csak azt tudom mondani hogy gondold végig milyen a kapcsolatod a nőkkel/bnőddel ha van,a haverokkal a fiúkkal és főleg vele.

2009. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj ha csak barátság van köztetek akkor sztem írtó furcsa. Sztem a pasik 99%a (aki hetero), az undorodna attól, hogy szájrapuszit adjon a legjobb barátjának. Szóval van bennetek egymás iránt valami több. De ez csak az én véleményem.
2009. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
A szájrapuszi "jelentése" szeretlek.Gondold tovább lehet,hogy majd megvernek érte.
2009. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát ha heteró vagy, akkor nem adnál puszit neki, szerintem, főleg a szájára! biszex?

2009. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek voltak pakcsolatai, elég hosszúak is.

Nem érzem úgy, hogy meleg vagyok, és szerintem ő sem, egyszerüen csak ilyen közvetlen a kapcsolatunk.

2009. máj. 15. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs!!! valami azért bujkálhat a háttérben! ezt társaság előtt is csináljátok?
2009. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy bisex vagyok, más pasinak nem adnák a szájára puszit, + abszolút nem érdekelnek a pasik.

A baráti társaságunk elött is csináljuk, elöször nekik is furcsa volt, de megszokták, és hát ők is elég nyitottak (talán azért is mert 2 meleg srác van a társaságban ).

2009. máj. 15. 10:52
 8/11 anonim ***** válasza:

elégfura...

18/L

2009. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, de most mondom többieknek, próbáljunk meg nem rögtön ítélni.

Ha két csaj, akik legjobb barátnők csinálják ugyanezt, lehet, hogy észre sem vesszük!


Ez tényleg azt jelenti, hogy szeretlek, na de miért baj az, ha két barát, aki férfi szereti egymást és ki is fejezi? Néha vannak az életben olyan közeli barátok/barátnők, akiket nagyon szeretünk akik sokat tesznek vagy tettek érted, de mondjuk nem mehetsz oda még megölelni sem,(pedig legszívesebben megtennéd) merthogy a társadalmi hagyományok, és ez nem megszokott, bla bla.


Mondjuk megnézed az oroszokat, emlékszel a régi államfőkre, megölelgették egymást, megpuszilgatták egymást többször, még szájra is, nyilvánosság előtt és senki nem gondolta róluk hogy b..k. Pl az oroszok sokkal közvetlenebb emberek barátságban. Ja, meg hol olvastam, hogy simán meztelenül barátok egymás hátát megmossák egy férfizuhanyzóban.


Azért az érdekelne, hogy mit jelent nálatok az a "gyakran"?

Ha csak találkozáskor, és elköszönéskor ez "becsúszik", sztem (ismerve a szűkebb társaságotok viselkedési normáit) belefér és nem szól többről.

De ha mondjuk a közös időtöltés alatt, beszélgetések közben egyszer-egyszer, meg étkezés előtt, meg alatt is, meg végén is egy-egy szájpuszi kijár, az már meleg érzelmeket árul el számomra!

2009. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Találkozáskor és búcsúzáskor szoktunk, de nem mindig, meg néha csak úgy is.
2009. máj. 15. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!