Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit talál vonzónak egy 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit talál vonzónak egy 12 éves lány egy 13 éves fiúban és mit a fiú a lányban?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy megossza vele a tizóraiát, és a kedvenc csokiját...hogy megvédi a jégen télen, ha közösen mennek szánkózni és felsegiti ha elesett...ha rámosolyog, ha ir egy kics "szerelmes levelet", ha ad egy plüss macit, ha nem olyan mint a többiek...

Legalábbis annak idején ilyensmiket néztem (ha jól emlékszem:D) Üdv:)

2008. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ilyen idosen az is imponalo, hogy milyen okos a kiszemelt :) Szemelyes tapasztalatok alapjan, itt meg a tudas volt a merce (azota persze valtozhatott).
2008. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem legyen a srác ápolt és próbálja meghívni vhova a lányt ja és legyen magabiztos de ne túlságosan
2009. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,egyetértek az előttem szólóval, az ápoltság nagyon fontos a fiú részéről, legyen kedves, flörtöljön vele(de perverzkedjen, az nem sok ánynak jön be!) és legyen figyelmes, nem nagy dolgokra értem, mondjuk egy kis csoki, vagy akár virág, ezek nem nagy dolgok, de nagyon imponálók tudnak lenni :) 13/L
2009. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!