Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mért nézik a nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mért nézik a nőket a párjuk jelenlétében is?

Figyelt kérdés
Ez számomra nagyon megalázó és bántó.Majd 10éve vagyunk együtt,nem tudom túl tenni magam ezen.Ha nem vagyunk együtt akk néze nem érdekel!Már szovátettem:képzelödöm,hülye,beteg,megteheti és a volt feleség nem szólt érte ezek voltak a válaszok.Nem lehet vele beszélni erröl.Nagyon bánt a dolog.Sokszor az ágyba bujástol is elmegy a kedvem annyira fáj.
2008. márc. 25. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem vagyunk fából attól függetlenül sem hogy épp házasok vagyunk, vagy akármi. És addig örülj amíg csak ilyen szinten megy a dolog, ez egyébként is természetszerű reakció!
2008. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

A barátnőmtől én se szeretem hallani h ne nézzek mást, mert amíg nem vágyok másra, nem csinálok más nővel semmit, addig bírja már ki h vannak még rajta kívül gyönyörű lányok.. Azokat nem akarom megkapni, elég a látvány amit nyújtanak. Megnézem, jól néz ki, ennyi. Ha felkínálná magát se feküdnék le senkivel akit megnézek és bejön, ragaszkodom a picikémhez.

A párod is csak nézelődik, és kész. Neked attól lehet megalázó, de nem azért csinálja mert elégedetlen veled, ezt vedd tudomásul.

2008. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Nők és megalázó tettek:

Barátnőmmel épp csókolóztunk amikor megcsörrent a telóm. Abbahagyta, ezért gondoltam h felveszem a mobilt. Nagy hiba volt.. Mint kiderült, "úgy bájcsevegtem a szaktársammal, ahogy még vele se"(!) amivel őt vérig sértettük. Azóta utálja a csókot, rossz érzéseket kelt benne az az 1 rossz emlék.. Mostanra enyhült egy keveset, de az nekem vígan kevés :/ Mindezt csak mert beszéltem egy kedves (lány)ismerősömmel a randinkon. Imádom a nők lelkét!

2008. márc. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy vak pasit. Az biztos nem fog bámulni másokat.

Ez ellen nem tudsz tenni semmit. A legtöbbször még csak észre sem veszik, hogy megbámulnak valakit, annyira természetes és ösztönös számukra a dolog. A legjobb az lenne, ha némi bizalmat bírnál kialakítani magadban vele szemben. Meg némi önbecsülést magaddal szemben. Fogd fel úgy a dolgot, hogy a sok jobbnál jobb nővel szemben téged választott, veled van.

2008. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen egyetertek veled!! Nalam is fent van ez a problema...es nem tudom leszoktatni rola...ha pedig kiborulok..en vagyok a hisztis baratno...engem is minden ferfi megnez az uton, es ettol nagyon feltekeny lesz...igy is probaltam felhozni a dolgot neki, de szerintem a ferfiak mar csak ilyenek..nekem igy nagyon nehez elfogadni, mert ugy erzem nem tisztel...Esetleg tedd te is ugyanazt, ha a sajat boren tapasztalja, lehet szamara is megalazo lenne, es nem tenne annyira feltunoen.Hatha eszreveszi magat...mast sajnos mar en sem tudok ajanlani. Sok sikert!
2008. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A férfi erre van kódolva.

Hűséget kérhetsz (kaphatsz is) tőle - de vakságot nem! Ne gyötörd magad ezért! Azért ne forogjon más nők után - de ránézni azt lehet.

2008. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!