Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban nő nemű egyedeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban nő nemű egyedeket kérdezek, hogy zavarja-e őket a hím nemű párjuk haja korpás? Majd másodsorban pedig folrdítva kérdezem, hogy hím nemű egyedeket zavarja, hogy nő nemű párja korpás?

Figyelt kérdés

Nemet, életkort és a párjuk korát is kérném.

Nagyon szépen köszönöm. :)

Amúgy 16/F


2011. aug. 20. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Amugy lehet a korpa ellen tenni es igenyes emberek tesznek is!! 22/F
2011. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Offthewall ***** válasza:
0%
gusztustalan, vegyél sampont homeless! és igen képzeld zavarja a nőstényeket, ha korpás lenne a hím hajam, de ezt a national geographicos elnevezéseket gyorsan felejtsd el ha nőt akarsz felszedni!!!!!!!!!!!!!4
2011. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom csak elfelejtettem odaírni hogy kíváncsiságből kérdezem.
2011. aug. 20. 11:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon. Vény nélkül kapható.
2011. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok korpás csak éppen az előbb olvastam olyat hogy a nő a pasiját azért dobta mert nem volt elég jó a higéniája és őt nem is zavarta. Azér kérdem hogy tényleg vannak ilyen igénytelen emberek???
2011. aug. 20. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan bőrtípusok, amelyek gombásodás nélkül is hámlanak, azokkal nem lehet kezdeni semmit. Gondoltam szólok, mielőtt lecsövesezel valakit.
2011. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem szeretek káromkodi és ha nincs is rá szükségem nem is teszem. És nem is mondok olyat másokra amiről tudom hogy nem igaz.
2011. aug. 20. 11:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a pasit nem is érdekli, hogy hogy néz ki a haja, akkor nyilván nem tudnám tolerálni. Ha tesz ellene, akkor meg nem néz ki úgy. Ha valaki tudja, hogy hamar korpásodik/zsírosodik a haja, az gyakrabban mos hajat. De ha erre sem képes, akkor igen, zavar. Én is tudom, hogy 3 naponta kell mosni a hajam, és a párom is mossa rendszeresen. Ennyit meg lehet tenni, és akkor nincs gond.

20/L (párom 24/F)

2011. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 twinky ***** válasza:

Hull a hajam, mint a ho,

Samponom a Wash & Go...

2011. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Abban az esetben ha próbál tenni ellene akkor nem zavarna. Ahogy mondták a korpásodás nem feltétlen az igénytelenség jele. Nekem pl a fejbőröm pikkelysömörös. De vannak rá megfelelő készítmények amivel szinte tökéletesen karban tudom tartani.


Amúgy tényleg vannak elképesztően igénytelen emberek. Az én exem a kapcsolat elején még oda figyelt rendesen a higiéniára. Aztán valahogy ellazult és eljutottunk arra a szintre, hogy hetente kétszer fürdött. Ez persze azt vonzotta maga után, hogy nem szexeltem vele, mert nekem lesz tőle bajom és én rohangálhatok nőgyógyászhoz. Az elején próbáltam célozgatni, aztán próbáltam rávenni a közös zuhanyra. De semmi nem volt hatásos. Aztán egyszer végül - nem bunkón - de megkértem, hogy fürödjön le. Ekkor sem tette meg. Végül 2 és fél év után kidobott mondván elege van abból, hogy nincs szex... :DD


(Mellékesen megjegyezném, hogy volt egy alkalom mikor összeszedtem vmi fertőzést. Hogy tőle, vagy sem, azt nem tudom. Elmentem nőgyógyászhoz felírtak valamit nekem is, és neki is. Oda adtam neki azt a kemény egy darab kapszulát, hogy otthon vegye be. Azt mondta jó. Két évvel később mikor karácsony előtt meglepiből a szekrényét takarítottam akkor találtam meg bevágva a kapszulát a szekrény mélyére.. Volt nagy meglepi - nekem.)


Úgyhogy igen sajnos akad néhány díszpéldány...

2011. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!