Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kábítószeres barátnő, elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kábítószeres barátnő, elfelejtett éjszakák, és kell mindez nekem?

Figyelt kérdés

Nemrégiben összejöttem egy lánnyal. Nagyon megfogott, életvidám szép lány. De feltűnt valami. Néha túlságosan hiperaktív, és furán vörös szemei vannak. Elfelejti miket beszéltünk, és kimaradozik éjszaka. Ismerem a kábítószereket, tudom hogy valamilyen gyorsítót szedhet. Titkolja előttem, de ez már majdnem bebizonyosodott. Ismeretlen fiú barátainál alszik, néha felhív és összevissza beszél, bár beismerte hogy régebben élt ilyen szerekkel, de elvileg már lejött róla. Egyébként alapjába véve egy tünemény a lány. Kedves, és nagyon inteligens. Kár lenne érte, de ha nem lesz más megoldás azt hiszem tovább kell állnom. Megpróbálom helyrehozni, hátha még nem késő, de nem vagyok isten. Nem dönthetek helyette. Ezt a lépést neki kellesz meghozni. Én mellette leszek, ha akarja. De ha nem, hagyom. Kár lesz érte.

Mi a véleményetek. Esetleg hasonló szituácciók?


2011. dec. 7. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Ismeretlen fiú barátoknál alvás"?

Te tudod haver...

2011. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
főleg ha készen van... tudom...
2011. dec. 7. 09:00
 3/12 anonim ***** válasza:

elsővel teljesen egyetértek

(egy valami,gondolom, most nem érdekel,de a jövőre nézve: a szerek, különösen a káb.szerek sajnos nagyon rizikóssá teszik az utódok egészségét, géntörést okozHATnak, elég kiszámíthatatlanul)

2011. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól sejted az okát, és te magad valóban nem tudod őt lehozni róla.

Annyit tudok mondani, hogy nekem hasonló korszakomban (25/L) nagyon jól jött volna, ha valaki segít, mert valójában nem volt öröm ezt csinálni, csak mivel benne voltam, nem tudtam kívülről látni a helyzetet. De az is biztos, hogy nagyon nehéz dolga lett volna annak, aki segíteni akart volna.


Először is odáig kéne eljutni, hogy a lány érezze, hogy emiatt nem utasítod el, és kezdjetek el beszélni róla. Aztán neked kell okosan elviselni, amikor ő előadja, hogy ez mennyire ártalmatlan, és különben is tök jó érzés és neki ez kell stb. Nem kell vele vitatkozni, ő tényleg így érzi, a kívülállók meg tudják, hogy nem így van, és kész. Ezt egyszerűen rá kell hagyni.

Viszont közben el kéne őt vinned olyan programokra, amik szépek, harmonikusak, tartalmasak, pl. egy jó kirándulás a hegyekbe, vagy valami hasonlóan szelíd, természetközeli, feltöltődést adó helyzet, mert ez kompenzálja azt az ürességet, ami miatt a pörgést csinálja.

És aztán innen még lesznek visszaesések, és lehet, hogy az egész már az alapoknál, az alapvető bizalomnál nem jön össze, szóval tényleg irdatlan nehéz.

Én teljesen megértem, hogy nem volt olyan ember, aki nekem annak idején segíteni tudott vagy akart volna, ez egy komolyan embert próbáló dolog.

2011. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sokat segített ^^
2011. dec. 7. 09:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajokat csak szexre szokták tartani, főleg ha a férfi jóval idősebb. Gyerek úgysem lesz, így nem gond a szer, ha jól be van állva azt kérsz tőle amit akarsz, még viszonoznod sem kell, ha meg épp nincs beállva akkor a "haverok" előtt fel tudsz vágni vele, hogy milyen szép, milyen csinos csajod van.
2011. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg kell próbálnom. Bár csak néhány hete vagyunk "együtt" de azt hiszem ez a feladat rám vár. És szivesen vágok bele. Remélem sikerülni fog. Tényleg köszi neked Utolsó!
2011. dec. 7. 09:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha mégis úgy döntenél, hogy vele maradsz, mindenképpen csak gumival legyél vele. Ki tudja sajnos milyen emberkékkel "találkozik" egy ilyen mámoros éjszakán.

Nekem nem lenne erőm végigcsinálni...

2011. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egy éve vagyok tiszta, pontosan a párom miatt. Döntenem kellett, hogy Ő és egy normális élet, vagy cuccolok tovább és elásom magam. Nagyon nehéz a mai napig, de jól döntöttem, tartom magam! Sok kitartást kívánok, nem lesz könnyű!
2011. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen és minden jót, de közben vigyázz magadra, a legkisebb mértékben se hibáztasd magadat, ha nem sikerül javulást elérni - az egyszerűen csak azt jelenti, hogy ő még nem áll készen a változásra.
2011. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!