Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fd.motor kérdése:

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek névnapjára?

Figyelt kérdés
Én valami szívre gondoltam pl.: párna csak azt meg valentin napra is adhatnék
2011. dec. 3. 10:53
 1/4 László22 ***** válasza:
Semmit, tejszínhabbal fesd a nevét a mellkasodra, vagy nem tudom, most olyasmit mint plüssmaci vagy szívecske non-szensz egy idő után porfogó lesz belőle, de egy felejthetetlen élményt nem felejt el, szerintem :D
2011. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves a barátnőd ? lehet jobban tudnánk segíteni !
2011. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem Ferencnek hívjá a barátnődet? :D
2011. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát véleményem szerint (ha a "barátnődet nem Ferencnek hívják) menny fel a lakására még mielőtt hazaér és várd haza meztelenül.
2011. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!