Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ez az oka a viselkedésén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez az oka a viselkedésének? Ha igen, jogosan? Többi lent

Figyelt kérdés

Elromlott a mosógépünk, javítani kellett de nem találtunk szakembert,egy kis faluban élünk. Próbáltunk mindenkitől érdeklődni,de senki nem tudott ilyen rövid időn belül segíteni ugyanis olyan hamar kellett ahogy csak ráér egy szerelő. Apukám kemény fizikai munkát végez, a munkásruháját gyakran mosni kell, ezért feltétlen kell gép, ami a koszos olajos foltokat kiszedi, mert egy zoknit vagy pólót még akár kézzel is kimos az ember, de az ilyen foltokat nehezebb.


A lényeg ezzel az, hogy senki nem segített, anyukám végül talált egy szerelőt, aki azt mondta megcsinálja. Megnézte mondta,hogy megveszi a dolgokat,ami kell hozzá. Majd jelentkezik!

Miközben kerestük a szakembert,barátomnak is mondtam,hogy kérdezzen már körbe az ismerősöknél ha nem gond és ha tud valakit szóljon. Ő sem tudott,viszont miután már az előbb említett úrral meg lett beszélve,hogy vállalja, akkor szólt,hogy tud valakit de akkor szóljunk most,hogy kell-e(még max ezt a hetet adta rá,hogy szóljunk)

Megköszöntem neki a fáradozását de elmondtam neki,hogy folyamatban van xy-nal viszont még nem szólt vissza. Erre azt mondta,ne várjunk rá,ha csinálná akkor már issza szólt volna úgyis,meg hogy neki mostmár választ kell adni. Próbáltam elmondani neki,hogy ebben már benne a pénzük,mert megvette az új alkatrészeket és mostmár azt az 1-2 napot megvárjuk. Mégsem mondhatjuk vissza,ha már nehezen találtunk valakit,meg milyen lenne az,ígyis könyörögtünk neki,hogy vegye előrébb a sok munkája közül ezt,amennyiben lehetséges,most meg csak úgy mondjuk le? Oké,erről utána nem nagyon beszéltünk.

Beszéltünk most ebédszünetben chaten,kérdezte mit csináltam,én viszont nem akartam hazudni neki ezért megmondtam,hogy a szerelőt kísértem ki épp. Lehet hogy nem emiatt de olyan furán viselkedett. Megkérdezte, mennyiért csinálta meg. Leírtam neki. (Pontosan a feléért,mint akit ő tudott volna,de persze ha a mostani nem lett volna akkor még az is jó lett volna,mert tényleg sürgős volt)

Kimért lett és közönyös,nem nagyon írt. Aztán annyit írt hogy lépnie kell és egy szia-t. Máskor soha nem ilyen felületes. Felhívtam telefonon,sokadik csengés után felvette de olyan mérges volt végig.Rá is kérdeztem,van valami baj vagy miért ilyen mérges? Rám haragszik? Persze tagadta,de tuti baj van. Csak nem tudom,a melóban vagy egész nap ilyen volt-e vagy emiatt mérges,méghozzá rám hogy mire ő keresett valakit addigra mi is találtunk. Ti hogy látjátok kivülről ennyi alapján amit írtam? Mind2en huszonévesek vagyunk,tehát nem tinik már.


2011. dec. 7. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy talán barátomnak is lett volna abból a pénzből valamennyi része? Vagy talán biztosra mondta a szerelőnek? Én neki kompenzálom a fáradozását,csak ne viselkedjen így.
2011. dec. 7. 14:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak rosszul esett neki, hogy nem az ő lehetőségét fogadtátok el. Hisztis tipus egyébként? Mióta vagytok egymással?
2011. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nagyon hálás vagyok a segítségéért,de komolyan! Viszont szerintem meg lehet érteni a mi szempontunkat is. Meg én hiába mondtam anyukámnak,hogy a barátom tud valakit,mondta ő is hogy már folyamatban van ez. Hát igen,tud hisztis lenni!!! Másfél éve vagyunk együtt. Hogy engeszteljem ki?? Rossz mikor haragszik.:(
2011. dec. 7. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!