Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A barátnőm miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátnőm miért veszi szerintetek rossz néven, ha a fenekére teszem a kezem sétálás közben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert megcsal téged. ;)
2011. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1. egyszerűen nem akarja és kész. 2. nem akarja hogy mindenki azt bámulja, hogy ő mit enged meg neked meg mit nem. Sajnos a mai világba két ember kapcsolata nem csak két emberről szól, vagy legalábbis nem mindig.
2011. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én két okból nem engedtem. 1. még túl korainak tartottam..2. a villamoson, vonaton ,repülőn,biciklin.. ahol mindenki látja nem örülnék neki,ha fogdosna..Mostmár persze megengedtem ,de nem mások előtt..
2011. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretném, ha ilyet csinálna a párom, és egyszerűen azért, mert ez nekem már "intimebb" érintés annál, mint hogy nyilvánosan csináljuk.
2011. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Ezt mondjuk megkérdezhetnéd tőle is... :)

Én sem örülnék neki, ha a párom a nyílt utcán a hátsómat fogdosná (még sosem jutott eszébe egyébként). Szerintem ez olyan dolog, ami otthonra, a 4 fal közé tartozik, senkinek semmi köze nincs hozzá...

2011. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
mert sokkal fontosabbnak, meg kellemesebben érzi magát minden normális lány, ha az utcán, sétálás közben a kezét fogod meg..:))) és nem annyira szép dolog sztem, én mindig érdekesen nézek ha egy pasi a lány fenekét fogja ott mindenki előtt
2011. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a nuniját megfogni, annak biztosan örülne.
2011. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem örülök neki, amikor a barátom séta közben belemarkol a fenekembe nyílt utcán... nem tudom, szerintem nem odavaló.
2011. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a tőgyeit fogdosom az utcán.
2011. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!