Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség rossz korban, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki még nem töltötte be a 14. életévét én pedig lassan betöltöm a 18-at. Szexuálisan nem vonzódom hozzá, de természetileg túlságosan is passzolunk és az is nehezíti a dolgokat, hogy kb. minden másnap találkozunk mivel táncpartnerek vagyunk. Azt hiszem kezdek többet érezni iránta mint táncpartneri viszony de a korunk miatt ez még nem igazán lehetséges. A segítségeteket szeretném kérni hogy tudnátok-e megoldást írni, arra hogy hogyan lehetne valami köztünk, vagy ha sehogy akkor mit tegyek, hogy elmúljon ez a kezdetleges szerelem???
2011. dec. 4. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez max csak vonzódás,nem szerelem,sürgősen felejtsd el,mit akarsz egy 13 éves kislánytól?? neki még sem pasiznia 3-4 évis nem kéne,de még vagy 3-4-5 évig szexelnie sem,keress más csajt ismerkedj a 17-18 éves korosztályban,igyekezz kevesebbet találkozni vele
2011. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tiszteled, akkpr nem jösz vele össze mert még kislány, és ha egy 18 éves 13-14 éveshez vonzòdik az... Bocs h ezt mondom xe probléma. Felejtsd el ha jót akarsz elsősorban neki. Másodlagosan magadnak. Rem segítettem.
2011. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért vagytok ennyire passzívak? Szerintem pedig maradjatok barátok, és ha már mindketten elmúltatok 20, lehet belőle folytatás is.
2011. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Szia, szerintem 3 év és a lánnyal simán összejöhetsz... azért 16-17 éves legyen és akkor még csak te is 20 éves múlsz szóval az már pont okés. Ez most így tényleg problémás, főleg hogy gyerekkorú még, és még büncselekmény is lenne ha valami történne.
2011. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat van amelyiknek hasznát tudom venni. Még annyit hozzátennék az alap történethez hogy ami még nehezíti a dolgokat az hogy a lány is észrevehetően többet érez. Persze tudom hogy nála ez nem komoly mert még csak bontogatja a szárnyait de nekem ettől még nehezebb.
2011. dec. 4. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Maradjatok barátok.Egy darabig csak találkozzatok.Majd ha betöltötte legalább a 14-et akkor semmi akadálya.
2011. dec. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
életem legrosszabb döntése volt 18 éves fejjel összejönni egy 14 évessel...ha szeretnél nyugodt maradni, és nem tönkre tenni az elkövetkező 1-2-3 évedet akkor próbáld kikerülni a járást, nehéz dolog, de tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg belevágni...
2011. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

hát ez ilyen, de 3-4 év és simán összejöhettek. a szerelem nem válogat... tapasztaltam, 20 évesen egy 13 évesbe... mondhatjátok hogy beteg meg lepontozhattok nekem 8, aki volt ilyenben tudja hogy nincs mit tenni... viszont sikerült túllenni rajta...

sok együtt töltött idő meg jó kapcsolat összehozhat így két embert simán, az érzelmek nem kérdezik meg hány éves vagy...

2012. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem sok
2012. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2011-12-06 17:08



Szia, megkérdezhetem hoy miért volt rossz döntés?

2012. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!