Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is idegesít, hogy a párja (jelen esetben férfi) Lusta?

Figyelt kérdés

Ráérne, meg tudná csinálni azt a keveset, de sokszor nógatni kell, hogy végre felálljon a gép mellől. Nem gond ha netezik , de mellette csinálja meg a házimunkát, amiben ráadásul segítsége is van.

Én is gyakran ülök a gép mellé, de emellett megcsinálom a házimunkát.

Emiatt sajnos gyakori a vita köztünk. :/



2011. dec. 7. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez szakítóok lenne. Még össze sem költöznék az ilyennel.
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gondold el mi lenne, ha lenne még egy kicsi gyereketek is....én se bírtam sokáig, egyszer elpattant az agyam, és kihúztam a gépet a konnektorból. Azóta viszonylag normálisan viseli az öltöztesd át légyszi a gyereket, vidd ki a szemetet projekteket.:))

Hozzáteszem , nem sok mindenben kérem a segítségét, de én is dolgozok, épp a diplomámat írom, suliba járok, úgyhogy nekem se lehet mindnere időm...

2011. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Én is gyakran ülök a gép mellé"

Vagyis csak az zavar, ha a párod gépezik?!


Tudod, más szemében a szálkát...

2011. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Leírom mégegyszer, de lassan, hogy jobban értsd!!

Én is gyakran ülök a gép mellé,(ITT A KÜLÖNBSÉG KÖZTÜNK) de emellett megcsinálom a házimunkát

2011. dec. 8. 08:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy fiúm, ő egész nap képes volt gép előtt ülni, csak enni és inni meg wc-zni állt fel, még dolgozni sem ment el, pedig lett volna protekciós helye.

Dobtam. Engem nem érdekel, mi lett vele.

IGENIS, neki is van dolga, ha más nem, minimum 3,5-ös átlag a suliban, meg mosogasson el, ha már én gürizek 18 órát egy nap utazással együtt. (Merthogy erre hivatkozva nem dolgozott, oké, járjon suliba.)

2011. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Leírom mégegyszer, de lassan, hogy jobban értsd!!

Én is gyakran ülök a gép mellé,(ITT A KÜLÖNBSÉG KÖZTÜNK) de emellett megcsinálom a házimunkát"


Akkor én is leírom még egyszer, hogy egyáltalán megértsed!

Majd lassan olvassad!


Ha már TE MEGCSINÁLTAD A HÁZIMUNKÁT(!),

akkor még mit akarsz tőle is?!!


Amúgy jegyezzed meg, hogy minden háztartási gép fehér.

pl.:

-fehér hűtő,

-fehér mikró,

-fehér mosógép,

-fehér személy

2011. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez meg milyen dolog?! "Minden háztartási gép fehér..."

A nők nem azért vannak, hogy kiszolgálják a férfiakat. Ha pedig azért vannak, akkor a pasi dolgozzon látástól mikulásig, hogy elég pénzt szerezzen ahhoz, hogy eltartsa az egész családot.

Időnként mondjuk el lehet mosogatni az asszony helyett, vagy nem a szennyeskosár mellé rakni a koszos ruhát, esetleg nagyon megerőltető mozdulat gyanánt beindítani a mosógépet!

2011. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hahaha, nekünk egyik háztartási gépünk sem fehér :))))))
2011. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.


Csupán annyit kérek tőle, hogy EGYÜTT csináljuk ezeket a dolgokat.

Én pl. nem tudnék nyugodtan ülni, miközben tudom, hogy a másik dolgozik...

2011. dec. 8. 16:37
 10/13 A kérdező kommentje:
És ne kelljen könyörögni és várni vajon mikor szakad le a netről.
2011. dec. 8. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!