Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélésnél normális ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél normális ha az egyik félnek nincs kedve hazamenni?

Figyelt kérdés
Már két éve vagyunk együtt barátommal, de csak most nyár végén költöztünk össze. Normális ha nincs kedve hazajönni hozzám, hanem inkább otthon akar lenni a szüleinél? Ezt legalább hetente egyszer eljátssza. Engem borzasztóan zavar ez. Miért csinálhatja?
2011. dec. 8. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Még nem vált le teljesen a szüleiről. Ha ez heti egy alkalom, akkor nem gáz. Ha ez egyre több lesz, akkor erre rá fog menni a kapcsolatotok.

Meg különben is, csak az anyu tud olyan finom bablevest főzni! :)

2011. dec. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert szereti a szüleit...
2011. dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez meg belefer, ha a tobbi napokon hazamegy.
2011. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mostmár kicsit nyugodtabb vagyok. Hacsak nem védeni akarjátok a pasikat :D
2011. dec. 8. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Harmadik valaszolo vagyok es no, szoval nem vedeni akarom a pasikat:)
2011. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a párodat! Ha erre nem vagy képes, akkor te is költözz vissza a szüleidhez, mert éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra.

1000 oka lehet, de azt az egyet csak a párod tudhatja.

2011. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Hatoska!

4 éve élek egyedül, és igen, eddig nem volt élettársam. Mindenesetre elég ciki, ha egy pasi 28 évesen még mindig nem tud elszakadni a szüleitől. Kíváncsi lennék te hogy viselkedtél mikor életedben először összekerültél valakivel.

2011. dec. 8. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha arra vagy kíváncsi, hogy összeköltözés után aludtam-e a szüleimnél: nem. De úgy 10 év után volt egy-két nap, mikor a szüleimnél aludtam, de akkor már közel voltunk a váláshoz.


Mivel most új kapcsolatom van, így néha itt, néha ott alszom. Ha a szüleim közelében van reggel dolgom, akkor szoktam úgy dönteni, hogy náluk maradok éjszakára.

2011. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyha hetente egyszer, akkor nem gáz. Majd később hetente egyszer sörözni jár a haverokkal, de az sem gáz. Hogyha hetente 3-4 szer lesz, az már gáz...
2012. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!