Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ha a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha a férjemmel nem vagyunk együtt hónapokig? Megcsal?

Figyelt kérdés
1 éves a gyerekünk, azóta voltunk egy párszor, de az utóbbi fél évben kb kétszer. Annyira én sem kívánonm a dolgokat, de amikor rákérdezek, hogy mi van, akkor általában fáradtságra hivatkozik, (látom is rajta)vagy hogy feszült, vagy én vagyok beteg, vagy ő. De ez normális férfinál, hogy nem kívánja???? Régebben a legyet is röptében... 30 évesek vagyunk!!!! Mit gondoltok van vkije azért nem is próbálkozik??? Vagy mert nem jó neki? Mikor rákérdezek, persze nemleges választ kapok és sorolja az indokokat. De hol és mikor tudna mecsalni, ezen is gondolkoztam. Meló után időben itthon van, edzés van neki, meg meccs és végez időben, semmi gyanus nincs. Néha volt bulizni, de kétlem, hogy ott meg meri tenni, nem túl nagy ez a város, félne, hogy kiderülne szerintem, hacsak nem vki állandója van. Hogyan lehetne kideríteni?? Vagy mit gondoltok? Aki járt hasonlóan irjon, aki nem az is :))
2011. dec. 5. 11:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Talán nem felelősségre kéne vonnod és követelőznőd hanem egy kicsit magadba is nézni. Azt hiszed ha neked nincs kedved hozzá azt nem érzi meg egy idő után a férjed? A férfiak is igénylik, hogy a nő kezdeményezzen (ha nem is többször mint ők), nekünk is jól esik ha érezzük, hogy a párunk anélkül is kíván minket, hogy előtte külön kérvényt kellene benyújtani a sexért.
2011. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hidd el próbálkoztam, próbálok bújni, meg érdeklődtem, hogy mi van, miért nem... Igaz volt olyan, hogy elutasítottam, de akkor piás volt vmi buli után, én meg undorodom a piás emberektől és akkor egyáltalán nem kívánom az érintését. De sztem ez nem megvetendő. De mikor józanul indokokat kereseünk(ő is)hogy most miért nem. Akkor??
2011. dec. 5. 11:22
 3/18 anonim ***** válasza:

Ahogy már elmondtam a páromnak is, nekünk férfiaknak a "bujás" nem kezdeményezés. Ennél célratörőbbnek és nyilvánvalóbbnak kell lennie a kezdeményezésnek.

Ettől függetlenül nem állítom, hogy nem más probléma van a háttérben.

2011. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, rossz helyre írtál, itt csak tizen-huszon évesek válaszolnak, fogalmuk sincs a házasságról, gyerekszülésről meg pláne. Gyakoribb az ilyen eset, mint gondolnád, nagyon sok fiatal anyuka panaszkodik erre. Sajnos az ok mindenhol más, így érdemben nem tudok neked választ adni. Valószínűleg nem csal meg, ha nincs körülötte semmi gyanús, de nem ártana őt rábeszélni egy párterápiára, baj lehet még ebből hosszútávon.
2011. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Standartenführer válasza:
Nem hiztál el? Ha szarabbul nézel ki akkor nem csoda :S ha meg ilyen probléma nem áll fenn akkor még az is lehet a férjednek valami szervi vagy lelki baja van és nem áll neki a cerka XD
2011. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egyszer egy cikket, hogy néhány férfi anyaként kezd tekinteni a szülés után a nőre és nem mint szerető és ez komoly gondokat okozhat. Nekem mondjuk nem volt ezzel problémám, imádtam mikor a párom felizgult és ettől szó szerint spriccelni kezdett a teje.
2011. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ezért nem akarok én se férjet, se gyereket.. :D
2011. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, tényleg rossz helyre írtam:) a normális, érett emberi válaszokat köszi. Nem híztam el, nem festek szarabbul, mint előtte, szervi baj sincs. Egyszerűen nem úgy mennek a dolgok gyerek után, mint az elején:(
2011. dec. 5. 11:53
 9/18 anonim ***** válasza:
a házasság meg a gyerek mindent tönkre tud tenni, itt egy élő példa.. és még van beloluk sok :S
2011. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A gyerekem et nem sajnálom, mármint hogy van és nem csinálnám vissza, mert imádom!!!Ő az Életem!!! A férjem meg inkább depressziós lett sztem és lehet igy jön ki rajta:( Begubózott, mogorva lett és semmihez sincs kedve :(
2011. dec. 5. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!