Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nem rossz szingliként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem rossz szingliként karácsonyozni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz :(
2011. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Nagylány vagyok, van családom, és csodálatos barátaim. Kell a halálnak pasi.

2011. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
nem! :)
2011. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

De.

Babi néni 84/L

2011. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem van párom, de mindketten a saját családunkkal karácsonyozunk.....
2011. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem, a karácsony utálom, amúgy meg antiszoc vagyok 20
2011. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
gondolom aki teheti a családjával karácsonyozik de azé egy párkapcsolattal más :) amúgy én szingliként karácsonyozok 22F :D
2011. dec. 8. 19:27
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

1, Nem, mert a karácsonyt UTÁLOM !


2, Nem kell azon törnöm a fejem, hogy mit vegyek neki, kinek a családjánál legyünk.


3, Mindezt azért írtam, mert a tavalyi (párommal töltött ünneplés) nagyon rossz volt...semmi nem úgy sikerült ahogy én szerettem volna. Én kiteszem a lelkem, örömmel várom, mindent megteszek ő meg hülyének néz...ennyi.


Ne haragudjatok, hogy ilyeneket írtam, de kijött belőlem...ez az igazság :(

2011. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz nekik! A lányok olyanok hogy aki nem toppasi azzal úgysem jönnek össze ha az feltúrja értük a fél világot akkor sem. Inkább egyedül vannak Karácsonyra vagy évekre is mintsem hogy összejöjjenek egy nem csúnya, humoros, vicces, rendes sráccal, aki annyira nem jön be nekik, a nők elég gonoszak sajnos.
2011. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát, 'last christmas I gave you my heart but the very next day you gave it away' - ettől pl megment.


Társulnék a kell a halálnak a karácsonyba pasihoz. Mind hülyék vagytok. Bocs, de ez az igazság. Várod várod a karácsonyt, szeretet ünnepe, az meg benyögi hogy nem akar semmit a karácsonytól csak az éjjelt várja. Kell ez a fenének, van családunk, anyukánk - apukánk - tesónk - barátaink, akik örülnek a karácsonynak. Az ilyenekkel kell tölteni a karácsonyt, nem olyanokkal, akik le se szarják, és fel se tűnik nekik, hogy amit épp leszaroztak, neked még fontos. 20L

2011. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!