Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy higgyen nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy higgyen nekem?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Van egy lány akinek elmondtam hogy szeretem,de ez a lány nem nagyon hiszi el.Hogy bizonyitsam be neki hogy szeretem?Mit tegyek?
2011. dec. 8. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Tedd a csikót a b4-re.
2011. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy tegyem a csikot a b4-re
2011. dec. 8. 19:29
 3/9 DiMalto ***** válasza:
Sehogy ez egy lekoptató válasz volt a részéről......ja és a csikó a b4-re nem jó inkább h6-ra tedd...
2011. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:
72%

Most miért szivatjátok? normális választ szeretne!


Ne hallgass rájuk, úgy csak mattot kapsz. Én a helyedben a futóval támadnék!

2011. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon megsajnáltalak, a sok kretén miatt..


Kedveskedj neki, legyél Vele figyelmes, dicsérd meg, mosolyogj Rá nagyokat, mond el neki, hogy miért szereted és, hogy miért nem hisz Neked, hiszen mindenki csak szeretni tud egy ilyen lányt mint Ő, mond, hogy mennyire boldoggá tenne ha elhinné amit mondasz, kísérd haza ha nem lakik messze, bár most nagyon hideg van, de akkor is. Ilyenek.

2011. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 DiMalto ***** válasza:
19:51 naiv dolgokba kergetnéd a tanácsoddal,csak hül.ét csinálna magából....hisz milyen válasz az h "nem hiszem h szeretsz"??? ilyet még soha nem hallottam....a lány is fiatalka még és nem akarta megbántani azzal h odavágja h nem pont ő az akire vágyik,inkább csak egy gyengécske kifogással leszerelte..
2011. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne könyörögj neki, te elmondtad egyszer igaz, hogy kár volt meg kellett volna várni ameddig ő mondja először mert így csak hülyét csináltál magadból


ne csinálj még nagyobb hülyét...

2011. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most jottem ra igazan hogy balfa** vagyok.Koszonom a valaszokat.Rajottem hogy nem kell mas velemeny e hogy annak a lanynak akit szeretek azt mondjam amit a masik mond.Megtudom oldani en is. :)
2011. dec. 8. 20:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki, h WOW-ba ő a jelszavad!!!
2011. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!