Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam sokkal fiatalabb lányba és azt mondja csak kihasználom mit kéne tennem hogy higgyen nekem?

Figyelt kérdés

szval én 20 éves vagyok őh tegyük hozzá teljesen normális srác vagyok szerintem nem vagyok se pedo meg semmi ilyen..

és elég menő is vagyok h a saját korombeli csajjal ne tudnák összejönni mert más volt egy csomó csajom és jó volt a kapcsolatunk és egyik sem volt olyan fiatal mint most az a lány aki megfogott 14 éves és wáó nagyon aranyos kedves kis csaj és nem semmi az alakja is :$

szval én felvettem msnre meg minden

mondtam neki h talizzunk meg minden taliztunk is megvoltunk meg minden mondta h lassítsak mert megakartam csókolni mondom oké 2 hete találkozgatunk azóta nem csókoltam meg áh és most meg ő mondta vagy nem tudom neki ez mit jelent hogy lehetne vm köztünk de fél a korkülönbség miatt h én csak kiakarom használni pedig én egyáltalán őt nem na oké az egy dolog h a többit 1 éve mindig ki akartam

de huh asszem beleestem nem voltam még ilyen gyerekes egy jó pár éve h ilyen meg fordult volna a fejemben meg ugye ez büntető is lenne de mégis van vm esélyem szerintetek hogy megértessem vele én nekem nem csak a szex miatt kellene?

vagy így beleegyezésével is törvényütköző lenne ?


2010. febr. 2. 14:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
asszem 14 év felett csak akkor ha teherbe ejted, akkor bűncselekmény
2010. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
öö.. Debrecen környéki a lány?
2010. febr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%
hagyd békén azt a szegény kislányt! Ha az apja megtudja, hogy egy húsz éves pedo mászkál utána, remélem kiherér egy vasvillával, mert ezt érdemelnéd te mocsok!
2010. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

háth apa nem szeretnék lenni még pár évig .. szal ettől nem kell félnem h véletlen mert elég óvatos vagyok e téren

háth Debrecen környékét mire érted?

de asszem nem egyre gondolunk mert szolnokiak vagyunk mind2-en

2010. febr. 2. 15:03
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
az nem törvényütköző ha jártok de ha lefekszetek(szex) akkor az már büntetendő,de vhogy bizonyítsd be neki h nem csak arra kell neked és h beléestél..lehet h idő kell hozzá,de hidd el meglesz az eredménye:)
2010. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
bocs miért vagyok mocsok?! ha elmagyarázod ami jó indok megértelek h ezt gondolod de asszem nem tettem semmi olyat ami ezt igazolná
2010. febr. 2. 15:04
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
van itt debreceni??én az vagyok :DD
2010. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem. :D Csak ha közelebb lett volna Debrecenhez, akkor ismerek egy ilyen lányt, és messze el kell kerülni.
2010. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

nem adott rá okot h mocsoknak nevezd...ilyen a szerelem,nincs ezzel semmi gond

am 15:04es vagyok

:)

2010. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Naná, hogy van itt debreceni. Itt vagyok.
2010. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!