Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 fiu aki tetszik! De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiu aki tetszik! De nem tudom be jövök-e neki Sokat beszélünk és hülyülünk!?

Figyelt kérdés

van 1 oszitársam aki tetszik! az első nap óta vagy is 5. évnyító óta mer mellete ültem! őt ismerem a legrégebben és egész évbe joba voltunk!

pénteken taliztam vele a strandon(nyáron) és egész nap együtt voltunk és smegkért hogy szombaton is menjek velük strandra! elmentem és egész nap beszélgettünk volt 1 olyan 5 perc mikor némán csak egymás szemébe néztünk!

anyum szerint belém van zugva és én ugy érzem hogy.... nem tom

és mikor anyum felhozta azt a témát hogy majd ha ő beteg lesz akk megadom neki a házit és ha én beteg leszk ő adja meg nekem a hazit!


ez mit jelent,??


és amikor az öccse csesztettet folyton elzavarta és dumcsiztunk és csak azért nyomta vizalá és verte az öccsét hogy hagyon engem/ minnket békén


és mostanában egyre jobba vagyunk skypeolunk hülyülünk!

és 1 hőnapja bevalottam neki hogy tetszik!!

és ha szomoró vok akor vigasztal és kérdezi mi gond!?

és egyszer az oszitársam lecigányozott és rögtön neki ment h hagyjon engem békén!

meg mondtam neki hogy bántottak és az mondta hogy : Na mon ki bántott hagy kenyem el a száját!

a sulinkba most van a mikulás nnep és hétfőn akit húztam meajándékozom! de beszéltem vele és neki is adok!! pénteken meg napiba mellettem ült!

csak aza gond h én eredetilge eg dóri nevú lányt huztam ő meg nikit! és cseréltünk mert azt mondta neki tetszik dóri nekem meg tetszik ő :(

de ezt nem értem! olyan jófej meg minden de akk most a másik csajba szerelmes??? olyan fura ez az egész!

és .... azért még sokat beszélgetünk!!



EZ MIT JELENT?


2011. dec. 8. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

van egy oszitársamig olvastam... pffff


igen sokat beszélgettek és hülyültök ha ennyit bírsz írni róla


és igen ez az jelenti, hogy dugni akar de amúgy le se szar, igen

2011. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-.-˝ rebdes választ em tudsz adni??? 2 dugni??? te hülye vagy?? 14-se vok
2011. dec. 8. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
nem én nem tudok normális választ adni, mert a második mondattól nem tudom tovább olvasni annyira sablonos taknyos tizenéves a szöveg sorry
2011. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nikyii ***** válasza:
mi a fene az az oszitárs ? O.o
2011. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oszkár nevű padtárs.
2011. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem is dugj vele,vagy kérdezd meg töle hogy szeretne e dugni veled!!
2011. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!