Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a tudatára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudatára, hogy egyáltalán nem közömbös nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel valami olyasmi volt, hogy szerelem első látásra. Azóta eltelt 3hónap, nem nagyon közeledtünk egymás felé, viszont nem vagyok benne biztos, de lehet nem vagyok közömbös neki, én kicsit úgy csinálok, mintha közömbös lenne, pedig egyáltalán nem az.(amúgy ő is úgy csinál, de sokszor olyan megérzésem van, hogy nem)

Szóval nem akarnék kapkodni, meg elvileg nincs barátja, gyakorlatilag nem tudom, így hát nem fogok rányomulni.

Hogyan adhatnám a tudatára, hogy sejtse egy picit is, hogy nekem nagyon bejön?


2011. dec. 8. 19:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hülye gyerek.
2011. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mi az h hülyegyerek?


Meg szerinted egy magánakvaló csendes csaj ezt hogy fogadná?

2011. dec. 8. 20:03
 3/26 anonim ***** válasza:

Sziaa, szemezz vele!:) és ha viszonozza mosollyal ( ha nem mosolyog, attól még lehet, hogy bejössz neki. én csak zavaromban vagyok képes rá mosolyogni... valahogy nem megy:D ) akkor fél siker. Kérdezgesd kétértelműen. Bókolj neki. És utána kialakul!:)

Sok sikert!:)


ui: írjál ám , hogy mi lett!:D

2011. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hát egy ideig nem fogok írni, mert hétfőig nem látjuk egymást.

Amúgy régebben sokat szemezgettünk, de most már mintha kerülné a szemkontaktust, viszont ma megfigyeltem, amikor én nem néztem oda, akkor odanézegetett jó párszor ahol én voltam.


Nem lenne egyszerű megszerezni a csajt, én is ő is magánakvaló, meg 3hónap alatt alig történt valami.

2011. dec. 8. 20:28
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2011. dec. 8. 20:29
 6/26 anonim ***** válasza:
Kétértelműen a nők szoktak érdeklődni, ne tanítsd hülyeségekre, menj oda hozzá és mond meg neki az érzéseidet!
2011. dec. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Egyértelműen? :O

Elég csendes visszahúzódó, és magánakvaló csaj, attól tartok nem venne ilyet jó néven, ha esetleg nem lenne olyan visszahúzódó, akkor megmondanám face to face(remélem érthető ez az angol kifejezés). :)

2011. dec. 8. 20:46
 8/26 anonim ***** válasza:

ma 20:24-es vagyok.


Eddig mi történt? és mi lenne ha nem face to face mondanád, hanem csak elhívnád valahová?:)

2011. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
De bakker mi ebben a nehéz? odamész hozzá és fész to fész alapon elmondod neki az érzéseidet! Csak a kisgyerekek írogatnak szerelmes levelet, ne legyél ennyire bátortalan! hajrű!
2011. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nem az hogy bátortalan vagyok(ez is benne van) elsősorban az a gond, hogy én nagyon kedvelem a csajt, és elég visszahúzódó szerény csaj, és tartok tőle, hogy zokon veszi, pont ezért h ilyen visszahúzódó, én meg nem szeretném h kerüljön, mert nagyon kedvelem.
2011. dec. 8. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!