Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy kezdek szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy kezdek szinte már közömbös lenni a párom számára. Hogyan érhetném el, hogy úgy nézzem rám, mint régen?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején minden tökéletes volt, mindketten igazán boldogok voltunk. Tudom, hogy idővel ez megváltozik, de én úgy érzem, hogy már nem szeret engem a párom úgy, mint régen. Mintha már nem figyelne rám, ha szomorú vagyok nem akar megvigasztalni.

Elfelejti a velem kapcsolatos dolgokat, a múltkor az évfordulónkat sem tartotta valami fontosnak, pedig én már hetekkel előtte készültem rá.

Olyan mintha hozzászokott volna, hogy együtt vagyunk, és már nem találna bennem semmi érdekeset.

És még sorolhatnám...

Én nagyon szeretem őt, és ő is azt mondja, hogy szeret, csak valahogy én nem ezt látom.

Szóval a kérdésem, hogy hogyan lehetnék újra érdekes számára?


22L


2011. nov. 27. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el miben változtál és ő miben változott.Próbáld visszahozni gondolatban a szép időket,és tegyél a dolgokért.De ehhez az kell,hogy ő is tegyen érte...Csábítsd el!
2011. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy részletkérdés, de ez az évfordulós dolog hogy zajlott? Mivel készültél, és ő mit csinált, mit nem csinált?
2011. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az évforduló úgy volt, hogy én már kitaláltam pár héttel előtte, hogy mit szeretnék neki adni (az alapján, hogy figyeltem, hogy miket mond - ez tetszik, az de jó lenne, nekem is kéne ilyen stb.) Egy egyedi ajándékot csináltattam, most nem lényeges, hogy konkrétan mit. több hétig szervezgettem, hogy az elkészült dolog pontosan olyan legyen, amilyennek a párom örülne.

Erre az évforduló előtti napon beszélgettünk, de neki nagyon sietnie kellett haza. Kérdeztem, hogy miért, erre ő mondta, hogy hát igazából még meg sem vette az ajándékomat.

Gondoltam, mindegy, legalább eszébe jutott.

Másnap korábban érkezett a találkozóra, és felhívott, hogy tudok-e én is korábban jönni. Mondtam, hogy igen, csak kell még egy kis idő, mert be kell csomagolnom az ajándékot. Erre ő azt válaszolta, hogy minek, hiszen ő nem is tartja ezt olyan nagy eseménynek, így nincs is nála ajándék.

És nem is volt, amikor hazaértünk, kaptam egy virágot( ami nem rózsa, pedig az talán jól esett volna...)

Nem azt sajnálom, hogy nem kaptam olyan nagy ajándékot, hanem azt, hogy ő azzal mentegetőzött, hogy azért nem, mert neki ez nem fontos!

2011. nov. 27. 19:51
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki volt már hasonló helyzetben, leírhatná, hogy pontosan mit tett azért, hogy újra rajongjon érte a párja.
2011. nov. 27. 19:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdemben akkor nem tudok hozzászólni, mert mi egyáltalán nem adtunk egymásnak ajándékot. :D Biztos, hogy ő is hasonlóképpen gondolkozik, viszont akkor is tudnia kellett volna, hogy neked ez fontos, és idomulhatott volna hozzád. :S Viszont a problémára megoldást jelent, ha megbeszélitek a dolgot! Ezt mindenképpen próbáld meg, még ha sok srácot nehéz is rávenni az ilyenre. (Mint pl. engem is...)
2011. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, valóban nem maga az ajándék a lényeg, hanem a hozzáállás. (bár, hozzá kell tennem nem csak ilyen téren nem volt az igazán jó az "ünneplés"...)

Csak már nem akarok ezzel előjönni, mert több hete volt, és nem is ez az ami miatt azt érzem, hogy már nem úgy tekint rám.

Emiatt valami általánosabb megoldásra lennék kíváncsi.

2011. nov. 27. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából az egész kialakult helyzetre gondoltam, ezt kell megbeszélnetek!
2011. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vezess be újításokat. mondjuk megújult külső, tegyél kedvére mindenben, hűtsd be a sört a meccsre!
2011. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezt egy kicsit "teperésnek" érzem. Úgy tudom, hogy az ember azt tudja igazán értékelni, amiért küzdött, hogy az övé legyen. Én ebből szeretnék kiindulni, csak nem tudom, hogy ha már együtt vagyunk, akkor konkrétan mit is kéne tennem.

Persze ettől még igyekszem a kedvében járni, ha találkozom vele csini vagyok és sör is van :-)

2011. nov. 27. 22:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyétek rá magatokat egy kis nosztalgiázásra,tervezzetek programokat vagy mittudomén...
2011. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!