Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek öreg nönek számito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek öreg nönek számitok már 35 évesen?

Figyelt kérdés
Csak mert mostanában emiatt görcsölök, szomorodok, egyedülálló is vagyok, adok magamra, mindig is adtam, mégse kellek senkinek, de legalább megnéztek. Most már, ennyi idösen is csinos vagyok, mégse. Mi lehet a baj? Öreg vagyok? Hogy viselkedjek, hogy kelljek valakinek?
2011. dec. 8. 21:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Nézd meg a sex és new yorkot.Dehogy vagy öreg.Felnőtt nő vagy,de nem öreg!
2011. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszi :) ! Igen, ök mindig feldobnak..., csak elfelejtem, aztán szomorkodom újra.
2011. dec. 8. 21:51
 3/35 anonim ***** válasza:
35 évesen egyáltalán nem vagy öreg, 60tól mondjuk öregnek (szerintem) :P
2011. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Milf vagy ;P
2011. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
A film, az film. Arra kár adni. Menj el egy építkezésre! Ha a munkások se füttyögnek, akkor tényleg nagy a baj.
2011. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

én bevállalnálak bármikor ha úgy gondolod :D


23/F


am komolyabb dolgokra korodban hozzád illőt keress

2011. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

annyi idos vagy amennyinek erzed magad...

maholnap 40 leszek es bar most egyedul vagyok megsem panaszkodom,elem es elvezem az eletet...

hisz csak egyszer elunk,nem???

2011. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
nem akarok MILF lenni :D! olyan ciki!!!! én fiatal csaj akarok maradni :(. olyan rossz nönek lenni. a fiatalok lemilfezik a korombeli nöket, mig mindenki max úgy dicsér meg 35 -40 körül, hogy KORÁHOZ KÉPEST jól néz ki. ez olyan ciki. korához képest... olyan gáz.
2011. dec. 8. 21:55
 9/35 anonim ***** válasza:
21%
Vén trotty.
2011. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Akkor én is szomorkodjak és görcsöljek a 36 éves korom miatt?

Hatvanévesen is attól fogsz görcsölni,hogy öreg vagy?

2011. dec. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!