Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan jól esne egy ölelés is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan jól esne egy ölelés is már egy lánytól, kár, hogy nincs barátnőm sajnos nem is volt még pedig már 22 vagyok és nagyon tudnék szeretni, főleg, ha viszont szeretnek. Vajon fogok-e valaha kellene egy lánynak is, aki nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Nem is tudok aludni már jó ideje, semmi másra nem tudok koncentrálni úgy kb. fél éve csak a barátnőszerzésre, tudom szánalmas, de nem tehetek róla, nem bírom egyedül, megjelent valami fura változás bennem, felismertem, hogy szükségem van egy lányra, mert egyedül üres az életem.


Annyi szép lányt látok az utcán, bár kellenék valakinek!


Sajnos nem merek kezdeményezni, sosem mertem, még azt sem igazán tudom mennyi esélyem lehet a lányoknál, bár gondolom nem sok, mert tudok olyan fiúkról, akikre maguktól rámásznak a lányok úgymond. Gondolom nem lehetek valami vonzó a lányok szemében külsőleg, belső tulajdonságaim sem valami feltűnést keltőek.


Ha eddig nem kellettem a lányoknak, annak mi lehet a legfőbb oka, tényleg a külső vagy, hogy én egy csendesebb, visszahúzódó, háttérben megbúvó fiú voltam mindig is, esetleg mindez az oka?


2011. dec. 9. 02:07
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
61%

Lassan agyhalált kapok az ilyen kérdésektől.



De azért köszönettel is tartozom nektek, mert habár hasonló szituációban vagyunk de rendesen növelitek az önértékelésem.


Legalább érzem, hogy még élek és van még annyi tartásom, hogy nem nyáladzok anonim oldalakon O.o


Szerintem jobb lesz ha beszerzek egy lőfegyvert, mert ha én is eljutok erre a szintre, halántékon lövöm magam.



21F

2011. dec. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
"mert tudok olyan fiúkról, akikre maguktól rámásznak a lányok" Maguktól??? Neeee! tudsz olyat? Én csak olyat ismerek akire kényszerből másznak rá.
2011. dec. 9. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Puhap@csök
2011. dec. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Sajnos minnél jobban küzdök annál jobban leszarnak. Szal én már úgy vagyok vele h leszarom, csúnya vagyok, ez a dolgok rendje. Amúgyis több fiú születik, valakinek magányosnak is kell lenni. 21/F
2011. dec. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz kezdeményezni, sose lesz barátnőd...

ha más nem, ismerkedj neten.

2011. dec. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Egyrészt a külsőd is lehet az oka, másrészt az, h nem mersz kezdeményezni. A lányok maguktól csak a legjóképűbb srácoknál kezdeményeznek, de van aki még azoknál se.
2011. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
72%
Előző komment sztem hülyeség. Manapság a lányok kezdeményeznek, ez tény. Sok barátom mondta hogy ha ők nyomulnak egy csajra akkor sose jön össze, ha a csajnak megtetszenek és a csaj is tesz érte hogy legyen vmi (pl. sokszor rád ír facebook-on, msn-en, esetleg még utalásokat is tesz) akkor 100%-os nyert az ügy. Változnak az idők, régen bunkóság volt egy hölgy részéről ha kiszemelt magának férfit. Manapság már teljesen természetes, mint az hogy levegőt veszünk.
2011. dec. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Lifeishard ***** válasza:
100%

1.: Építsd az életedet, hogy legyenek sikerélményeid, ezáltal lesz önbizalmad, ami mindenhová elengedhetetlen, nem csak a csajozáshoz, de oda aztán nagyon kell.

2.: Ha elégedetlen vagy a külsőddel, tehetsz ellene. Nem kell kigyúrt állattá válnod.

3.: Merjél kezdeményezni, mert nagyon ritka az olyan nő, aki kezdeményez, ez még mindig a mi dolgunk, emancipáció ide vagy oda.

26/F

2011. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Probálj meg valahogy megváltozni, mert ezek a "negatív" enegriák kívűlről is látszódnak rajtad és érződik. + elég szánalmas is, ilyeneket a pasiktól hallani, persze lehet, csak ne a lányok előtt, mert senkinek sem kellenek az ilyenek.

Amúgy megnyugtatlak nekem is csak egy barátom volt eddig és 21 éves leszek...

2011. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
18f hasonló helyzetben de nem adom fel küzdök :)
2011. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!