Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik még olyan pasi ki tényleg normális?

Figyelt kérdés
Nem a hercegre gondolok a fehér lovon. Csak legyen normális. Kb 18 éves koromban elhagytam az olyan elvárásokat, hogy okos, szép, gazdag legyen. És túl nagy elvárás az, hogy udvaroljon egy kicsit? Arra gondolok, hogy ne egy "mekizés" után akarjon rögtön ágyba vágni.
2011. nov. 7. 20:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de ezt te is tudod nagyon jól:) 22F
2011. nov. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

IGEN!... csak oda kell menni hozzá, tudod!... ált ott ül a pult végében, és vagy stíröli a nőket, vagy feladta, hogy van még egy normális.

Az udvarlás résszel egyáltalán nem is lesz probléma. Csak ne játszd az unalmast... és akard te is megismerni, magyarán ne húzd az agyát.


Szóval VAN. Ami azt illeti ÉN ugyanezt szeretném a nőktől megkérdezni -- de nem teszem, mert úgyis tudom mi lenne a válasz.

2011. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nagyon sok létezik, de ha egy megtalál téged pl és bejössz neki, lehet, hogy félénkebb lesz, nem mer majd lépni, amúgy se kell eszeveszettül keresni, csak figyelni kell a jeleket akár helyes akár nem. attól még, hogy nem helyes[vagy nem ideál, sőt még csak meg sem közelíti], lehet viszont, hogy ő az igazi.
2011. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Smartguy86 ***** válasza:

Létezik, csak nem itt. Kezdj el élni!


Én leléptem, többet nem leszek az oldalon. Mindenkinek további sikereket kívánok, és kudarcokat is, hogy legyen miből tanulni! Jegyezzétek meg: ti irányítjátok az életeteket. Amit kiérdemeltek, olyan életet, olyan társat és olyan boldogságot/szomorúságot fogtok kapni...


Smartguy86


Előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

de miért ilyen nehéz??? azt akarom, hogy jöjjön már velem szembe és mondja már, hogy sziaa én vagyok az az ember akire szükséged van...

olyan türelmetlen vagyok...

21/L

2011. nov. 7. 20:18
 6/24 anonim ***** válasza:

Egyről tudok, csak egy évvel fiatalabb nálad...

20/F

2011. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

A normális az, amely nem tér el az átlagtól. Tehát, ha nem találsz normális férfit, akkor nem ismered milyen egy normális férfi.

Ez olyan mintha azt írnám, hogy a világon nincsen normális nő. Ez azt jelenti, hogy képtelen vagyok megfigyelni, milyen is egy nő, és egy nemlétező lényfajtát keresek, de ha ilyen vagyok, akkor én nem vagyok normális.

2011. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Csak úgy általában mégsem kellünk a kutyának sem...
2011. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
van itt önbizalom srácok :D ez jó..:) de hol voltatok eddig???
2011. nov. 7. 20:34
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém. ^^ 15/L :D
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!