Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem a részéről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem a részéről, barátkozzak?

Figyelt kérdés

A párom nehéz időszakon van túl, teljesen magába fordult, halálra gondolt hónapokig, semmilyen kapcsolat nem érdekelte. Mellette voltam, mert nagyon szerettem, bár nekem is megterhelő időszak volt, nem igazán tudtam, mivel hozhatnám vissza a jókedvét.

Hálás is volt, aztán most, hogy jobbra fordult a hangulata, közölte, hogy közben elmúlt a szerelem, így fölösleges folytatnunk.

Erre nem számítottam, hiszen örültem, hogy túl vagyunk a nehéz hónapokon. Kikészültem, valakinek valami ötlete, hogyan lépjek túl ezen? Barátságot fenntartani vele nincs erőm.


2011. dec. 9. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt, elmúlt. Ha azt mondja, hogy nem akar veled lenni, akkor hiába erőlködsz, hiszen ahhoz ketten kelletek. Ne tarts fenn barátságot vele, ő nem barát, hanem az exed, és az más.
2011. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha nincsenek éles határok. Van aki tud barátkozni az exével, van aki nem. Ha kibírod, mert mint ember is sokat jelent neked, akkor igen. Ha jobban fáj, mint amennyit ér, akkor nem.
2011. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ljuden utolsó mondatára koncentrálj!

24n

2011. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jobban fáj, mint amennyit ér, hiszen nem bírnék hozzá csak barátként közeledni.

Mivel sokszor ingadoznak a hangulatai, érzelmei, bízom benne, hogy csak időszakos ridegség ez, és hátha visszafordítható. Még túl kell lépnem ezen az illúzión.

2011. dec. 9. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
hát sok sikert!komolyan!
2011. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!