Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flörtölés az oké ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölés az oké ha valakinek van már kapcsolatja?

Figyelt kérdés

Pl buszban, burger king-ben, utcán, plázában, metróban, mozgólépcsön.....

Csak sima szemkontaktus, hosszabban tartó.

Persze csak akkor ha a fium nincs velem.

Nem gondolok arra hogy megcsalnám vagy ilyesmi, hü vagyok a szivemben. Csakhát tetszik ha valaki hosszan a szemembe néz.Ha valaki netalán megszólit, rögtön mondom hogy foglalt vagyok. Szóval csak sima szemkontatkusról van szó.


Ez oké igy? :/ 17lány, pasija 22, nemrég ota eggyütt.


2011. dec. 9. 03:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem oké! Pokolra fogsz jutni! Ott aztán a Devilt nem érdekli, hogy van e pasid. Három f@sszal fog megb@szni!
2011. dec. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már teljesen kiment a fejemböl, hogy itt mennyi komolytalan ember van, akik a komolytalan válaszaikkal jönnek! -.-
2011. dec. 9. 03:40
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami. Nyilván nem tetted volna ki a kérdést, ha nem lenne rossz lelkiismereted. Valahol a szíved mélyén te is tudod, hogy ez nem oké.
2011. dec. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
És nem komolytalan vagyok, hanem fáradt (még mielőtt megkérdeznéd, hogy miért nem alszom akkor, nem tudok aludni csak fáradt vagyok) Ha kipihent formámban érem a kérdést akkor valószínűleg komolyan válaszolok. Sorry
2011. dec. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De hogy kiengeszteljelek, felveszem a komolyabbik arcomat és válaszolok. Szerintem ez nem oké. Én nem örülnék neki, ha a csajom flörtölgetne, ahoyg gondolom te sem örülnél annak, ha a pasid egy másik csajjal szemezget/flörtöl. Ahogy már írtam: szerintem valahol a szíved mélyén te is érzed, hogy nem teljesen oké, különben nem raktad volna ki. De nem akkora bűn, nem jár érte börtön büntetés, csak senki nem örül neki, ha a párja flörtöl.
2011. dec. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
mocskos lotyó vagy
2011. dec. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

:) Nem gáz, csak felesleges szerintem.

Nekem ha tetszik valaki, akkor megnézem, de nem szemezek vele. Minek?

2011. dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy etikus. Mit szólna a pasid, ha tudna róla? Azonnal kirúgna, vagy röhögne egyet?

És te? Ha a pasid flörtölgetne? Te mit szólnál, és mit éreznél?

2011. dec. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Simán csak nő vagy, nem kell ezen feszkóznod. Egy műveletlen nő, de ez nem kapcsolódik a témához... :)
2011. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez a szemezés, flörtölés dolog nagyon szemétség. Szegény pasi meg látja, hogy bejössz neki és odamegy hozzád és te meg lepattintod. Ezért van lassan az összes rendes pasinak is a béka feneke alatt az önbizalma, mert mindig ál jeleket küldötök nekünk. Mi meg odamegyünk mert egyértelműek a jelek, aztán jön a döbbenet. Akkor meg ne csodálkozzatok ha nincs rendes pasi, ha csak játszottok velük. Én is voltam már így, hogy a lány szemezett velem, mosoygott, adta a jelet, odamentem és jött a duma, hogy van barátom. Aztán még ő volt felháborodva. Na az ilyen lányokat nem bírom és nem tekintem igazi nőnek, csak loty@nak.
2011. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!