Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá hogy megcsóko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ali már tavaly óta az egyik legjobb barárom.már az elején látszott hogy ez több mint barátság,aztán szeptember végén bevallotta hogy szeret,most szerdán elmondtam neki hogy én is így érzek. Mivel 4 évvel idősebb megbeszéltük h nem lehet semmi,de egyet értünk abban hogy ez rossz. Már sokszor volt majdnem csók állapot de egy ponton mindig megáll,tudja hogy nem lehet. De én nagyon szeretném és tudom hogy ő is. A szerelemvallás után semmi sem változott,ugyanolyan maradt a viszonyunk ezért gondolom hogy ez is beleférne…

Lehet hogy most elítéltek a korkülönbség miatt,de kérlek próbáljatok meg értelmes válaszokat is adni! A lényeg az hogy valahogy el kell hogy érjen hogy ne álljon meg azon a bizonyos ponton,hogy valahogy megcsókoljon.simogatás,rengeteg öleles,random puszik,fekszik mellettem az ágyban ha beteg vagyok. Ő 18/f én 14 (hamarosan 15)/l

Előre is köszi!:)


2011. dec. 9. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Moss fogat!
2011. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
figyi rajzolj a szádra puncit
2011. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
fizesd le
2011. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Velem ugyanez a helyzet mert nálam is van egy ilyen lány és sokat gondolok rá meg a csókra is de nekem ezekben a helyzetekben az szokott lejönni, hogy nem kéne, még túl fiatal... Baromi nehezen tudnám rávenni magam. Azt kéne tenned, hogy te kezdeményezel, fogd meg a kezét, nézz a szemébe, és 10 másodpercnél tovább úgyse fogja bírni és megcsókol.. Legalábbis én nem birnám 5 mp után :D

17/F

2011. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Itasd le.
2011. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
találkozzatok sokat növeld a kapcsolatotok erősségét aztán rákattintasz és a "rávesz" parancs alatt kiválasztod a "csókoljon meg" opciót
2011. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csókold meg Te! Lehet, hogy csak félénk! Nyugtasd meg, hogy nem zavar a korkülönbség.
2011. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet :( én 15 lány ő 20fiú... Nehéz dolog ez.. de szerintem nyugodtan csókold meg te! én ha tehetném megtenném :) és ha lesz rá alkalom, meg is fogom :) Hidd el jobb azt megbánni ha megtetted minthogy azt hogy nem :) Amugy manapság már semmi az a 4 év ..... csomó ilyen párt láttam már:) Mi csak a család miatt nem jövünk össze...
2012. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha csak nem bųźi és te megcsókolod vissza fog csokolni.
2014. nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!