Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem ra magam a szakita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem ra magam a szakitasra?

Figyelt kérdés
Nagyon sz@r helyzetben vagyok..3eve vagyok együtt a baratnömmel (menyasszonyommal),mivel mar megkertem a kezet,kijöttünk külföldre dolgozni,de rajöttem arra,hogy meg fiatal vagyok,es a haverokkal szeretnek meg logni,es elni az eletet,de nagyon sajnalom öt,es nem birom ravenni magam,hogy megmondjam neki.Volt mar valaki ilyen helyzetben,tudnatok segiteni?
2011. dec. 5. 21:09
 1/4 anonim válasza:
Ha már nem szereted a lányt akkor az lenne a legtisztább hogy ha megmondanád neki az igazat...De ha szereted akkor nem értem miért nem mész a haverokkal úgy hogy ott van a barátnőd....Nem írtad hogy szereted e még...
2011. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez a legnagyobb baj,hogy magam sem tudom,hogy szereteme...es,ahogy irtam,kijöttünk külföldre dolgozni,hogy hazra gyüjtsünk meg ilyesmi,es ezert nem tudok a barataimmal lenni,mert ö nem akar hazamenni,amit meg is ertek,de nekem ez az elet mar valahogy nem megy :(
2011. dec. 5. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól,hogy van barátnőd,miért nem mehetsz oda,ahova szeretnél?Én sosem mondtam a barátomnak,hogy ne menjen ide-oda csak azért,mert együtt vagyunk.

És miért kéne szakítani?Maximum megmondod neki,hogy még ne legyen esküvő,mert nem állsz még készen rá,elmondod neki,hogy még úgy érzed,hogy korai a dolog,de szereted őt ettől még...persze ezt csak akkor mondd,ha még szereted.Ha már nem,akkor tényleg a szakítás lenne a megfelelő dolog,sajnálatból ne maradj vele.

2011. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Haverokkal tudsz lógni úgy is, hogy van barátnőd.

Vagy kalandokat akarsz?

Mert ha alapvető baj nincs a lánnyal, lehet, később megbánnád.

Sok a hülye p*csa manapság, kevés a normális lány.


Én már láttam hasonlót, hogy a srác azért szakított a barátnőjével, mert "élni" akart, aztán utána meg könyörgött a csajnak, hogy fogadja vissza. Csak már késő volt, mert a lánynak lett másik időközben.


Én ezzel csak azt akarom mondani, hogy gondold meg jól, mit akarsz.

2011. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!