Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mivan? én már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? én már nem értek semmit.

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már régóta tetszik..és nem rég rájött erre..azóta többet beszélgetünk..volt,hogy 6-7órákat végig beszélgettünk.Találkozgattunk..aztán tegnap este is találkoztunk..ölelgetett meg minden..tiszta aranyos volt..és haza kísért..és a buszon megcsókolt. Úgy lesokkoltam,hogy azt is elfelejtettem,hogy hogyan kell smárolni. Aztán azóta nem beszéltem még vele. Ezt úgy érzem megkéne beszélnem vele,hogy most akkor járunk vagy mi van? tudom,hogy attól,hogy megcsókolt attól még nem járunk,de akkor mégis mért tette ezt? ..hogyan beszéljem ezt meg vele? mit mondjak neki?

köszönöm.

15/L


2011. dec. 10. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Megmondod,hogy jól érezted magad vele meg tök jó, hogy ilyen sokat dumáltok és nagyon jól esett mikor megcsókolt. Őszintén elmondod, h jól érzed magad vele és akkor a történtetek tekintse úgy,hogy együtt vagytok? Mert neked ez jött le...semmi extra ha találkozgattatok jól érztétek magatokat és vagytok olyan viszonyba akkor természetes, hogy ezt megkérded. 20L
2011. dec. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!