Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok mondani szövegett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani szövegett elztasításra? Ill tihogyan utasitottatok már el valakit? Vagy titeket hogyan? és a köv. Példák mennyire 100% ra jelentenek nemet?

Figyelt kérdés
beprobálkozol valakinél és ezeket mondja : hát nem is tudom,nem igazán,hát....
2011. dec. 10. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pl. ha valaki nem tud írni, abból hamar kiábrándulok.
2011. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elsőre nem látszik rajta a lelkesedés, akkor kapufa. Az ilyen talán meg lehet meg esetleg... ezek nemek.
2011. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy a nem tudom,fáradt leszek (ha mondjuk talni akarsz vele)
2011. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jol van bocs csak gyorsan irtam ki,finomabb elutasitásra tipp?
2011. dec. 10. 13:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális ember megmondja az okát - a másik normális ember pedig elhiszi neki, hogy az igazi okot mondta.
2011. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy srác el akart hívni randira, de én nem akartam. addig-addig rágta a fülem, míg belementem. aztán megbántam, nem akartam elmenni, mert tudtam, hogy úgysem akarok tőle semmit. kérdezgette, hogy mikor érek rá, én meg nem akartam megbántani, mert olyan kis érzékeny lelkű volt, mondtam, h hát a hét zsúfolt, jövő hét még zsúfoltabb, blabla, de nem esett le neki, 2 hét múlva megint hívott. akkor megmondtam neki, hogy bocsi, de ahogy mondtam korábban is, nem akarok tőled semmit, azért bólintottam rá a randira, mert annyit könyörögtél.
2011. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, csak akkor hatásos, ha őszinte vagy. A finom kis "hát, most ne" "ehhez nincs kedvem" "majd találkozunk másko", olyan alapon, hogy majd leesik neki a dolog... NEM.MŰKÖDIK. Mondd meg neki, hogy te nem szeretnél vele találkozni, kereken, és őszintén indokold meg. Akkor felfogja, nem is fog megutálni érte, mert nem dobáltad szerencsétlent össze-vissza egyik kételyből a másikba és te is megnyugszol. Azért bunkó és érzéketlen se legyél.
2011. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6os vagyok


sajnos vannak olyanok, akikkel nem egyszerű bánni. a srácot nem akartam rángatni, de nem hagyott más lehetőséget. buliban találkoztam vele, de kb nem is foglalkoztam vele. aztán rámírt, de nem írtam vissza. erre mikor megint találkoztunk véletlen, olyanokkal jött, h összetörtem a szívét, hogy tehettem vele ezt... és annyit könyörgött a randiért, h belementem... nem mertem megmondani neki kerek-perec, mert féltem, h kb fölvágja az ereit, vagy nemtom. mikor a végén közöltem vele, akkor is nekiállt hisztizni, hogy tönkretettem az életét, blabla, elég félelmetes volt. letöröltem mindenhonnan, és ha meglátom, nagy ívben kerülöm.

2011. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem mert még csak indokot sem mondott meg konkrét választ sem


13:56 igen ilyet már láttam anyi külömbséggel h a gyerek szimplán barátja volt a lánynak és mikor találkozásuk után meg beszélték h majd találkoznak a lány pont igy háritott ahhelyett h megmondta volna neki pedig csak szimplán barátok voltak.

2011. dec. 11. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!