Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt mar, hogy olyasvalaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar, hogy olyasvalaki kozeledeset utasitottatok vissza, amit kesobb megbantatok?

Figyelt kérdés
Tavaly taborban volt egy srac aki probalkozott nalam, de akkor tobb ok miatt is a kelletenel kisse durvabban utasitottam vissza. Azota valtoztam en is, a felfogasom is es mindent megadnek hogy egy uj eselyt kapjak. Az idei taborban is ott lesz. Mit tehetnek? Tudom hogy akkor bunko voltam de mar beszeltem vele errol es nem haragszik ram. Szeretnem jovatenni a dolgot.
2011. júl. 31. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj a melóhelyen, vele összejöhettem volna, de én még egy másik lányt szerettem. Most meg egyedül vagyok. :( 24/F
2011. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én voltam ilyen helyzetben, de én olyannyira durván utasítotam vissza valakinek a közeledését, hogy másokkal jöttem össze, aztán nagyon megbántam.. Ez volt másfél éve, és sajnos a mai napid nem tudja nekem megbocsájtani mert ő nagyon nagyon szerelmes belém még mindig de már nem tud bennem megbízni :( Azt mondja, hogy ha akkor mások kellettek akkor most is ez lenne amint megkapnám.. Hát sajnos én nem tudom jóvá tenni, és már esélyt sem ad rá :( azt mondta inkább szenved, mint hogy megprobálja mert tudja hogy ugyis átverném megint :( Remélem neked sikerül jóvá tenned.. legyél vele kedves.
2011. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom az ertelmes gyors valaszokat :) sajnalom, hogy nektek nem lehet mar jovatenni... Remelem nekem meg van eselyem
2011. aug. 1. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!