Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt olyan, hogy valamilyen speciális eseménykor szakítottatok?

Figyelt kérdés
Pl. karácsony, születésnap, évforduló. Én az exemmel szilveszter este szakítottam, azóta kicsit keserű ez az ünnep, mert mindig eszembe jut, hogy megmérgezte ezzel az egész estét... Másik exemmel meg szülinapom után 2 nappal. Őt nem nagyon szerettem, de a saját szülinapomon annyira kiidegelt, hogy szó szerint kiprovokálta a szakítást... :(
2011. dec. 10. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem elég gusztustalan az ilyen....lehet szájba vertelek volna...nem ért volna rá másnap vagy harmadik nap??
2011. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja amúgy nem volt,mert meg vártam a másnapot vagy a harmad napot.
2011. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
amíg nem tudod az okát, ne ítélkezz. azért szakítottam vele, mert ocsmányul viselkedett velem, és az egész buli alatt b.szogatott, leégetett mások előtt, pocskondiázott. elszakadt a cérna és elküldtem a francba.
2011. dec. 10. 13:58
 4/10 LadyLee ***** válasza:
A felvételim napján. Teljesen rendben volt a dolog, én a tanulmányaim miatt elhanyagoltam szegényt - reméltem, hogy a felvételi után még engedi, hogy kiengeszteljem, de nála betelt a pohár, viszont volt benne annyi korrektség, hogy megvárta, míg túl vagyok a felvételin és utána szakított velem, aznap este. Nem nagyon viselt meg a dolog, értékeltem a korrektségét és tudtam, hogy én voltam a hibás a dologban, mert hanyagoltam.
2011. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor szerencséd volt még viszonylag:) harmadik exem vizsgaidőszak kellős közepén szakított velem, és volt pofája azt mondani, hogy de azért tanuljak csak, mert fontos az egyetem. ja, ez a legideálisabb körülmény a tanuláshoz:/ nekem valahogy ilyen szerencsétlenül alakulnak a szakítások :(
2011. dec. 10. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, velem a volt csajom a saját születésnapján szakított...de nem ez a rossz, hanem a legtöbb nő, soha az életben nem mondja meg, hogy igazából mért szakított...
2011. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, exemmel a féléves 'évforduló' napján szakítottunk ... kicsit fura volt... még csokit is hozott nekem, aztán egy órán belül közölte, hogy nála vége.
2011. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lifeishard ***** válasza:
Jah, vizsgaidőszak legeslegelején rakott ki...
2011. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én karácsony előtt 2 nappal szakítottam, de nem érte teljesen váratlanul az illetőt. Egyszerűen egy napnál se bírtam vele volna tovább. Az a baj, hogy szakításra sosincs megfelelő idő. Velem életem egyik legfontosabb vizsgája előtt szakítottak pár héttel.
2011. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor szerencséd volt még viszonylag:) harmadik exem vizsgaidőszak kellős közepén szakított velem, és volt pofája azt mondani, hogy de azért tanuljak csak, mert fontos az egyetem. ja, ez a legideálisabb körülmény a tanuláshoz:/ nekem valahogy ilyen szerencsétlenül alakulnak a szakítások :(

Mintha a saját exem mondta volna... most is kiráz a hideg, ha felidézem ezt a jelenetet. Előbb írtam, hogy egy rohadt fontos szigorlat előtt dobott ki nem sokkal, és amikor látta, hogy kb az ájulás szélén vagyok, akkor hozzátette, hogy de azért a szigódra tanuljál, jó?

2011. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!