Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Amikor a Fiú: -Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Amikor a Fiú: -Mi a baj? Lány: -Semmi! Párbeszéd megtörténik, de evidens, hogy van valami, akkor mégis mit vártok mit csináljon a pasi? Találja ki mi a problémátok? Vagy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Még próbáld kicsit kihúzni belőle, és ha tényleg nem mondja el vidítsd fel. A végén csak elmondja mi bántja :)
2011. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
bújj oda hozzá
2011. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pl. úgy tudom feldolgozni a dolgokat,hogy kb. 5 percig nézek magam elé,és gomdolkodok,néha még könnyezek is.Lehet,hogy te szoktál olyan dolgot mondani,ami kicsit bántja,és az is lehet,hogy hozzám hasonlóan dolgozza fel.

Öleld át -akár percekig is- , mondd neki,hogy szereted,és máris jobb kedve lesz.:)

2011. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezzel csak azt akarja h sajnáld és csak azért is kérdezgesd... ha felb*ssza az agyát akkor te voltál a baja...
2011. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Jah, csak előbb-utóbb rohadtul unni kezdi az ember ezt a gyerekes játszadozást. Azért van a szája(többek közt XD) hogy elmondja, hogy ha valami baja van..
2011. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Előre is bocsi amiért pasiként válaszolok, de ha nekem azt mondja a NŐ, hogy SEMMI baja nincs, akkor én nem hazudtolhatom meg őt, tehát elfogadom, hogy semmi baj nincs és semmi bajként kezelem.

Majd ha úgy gondolja, hogy mégis csak baj van, akkor újratervezi a stratégiát!

2011. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miután elhangzik ez a párbeszéd , Én úgy szoktam viselkedni mintha semmi baj nem lenne. És még Én vagyok a bunkó....
2011. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Nehéz kérdés, tőlem is gyakran kérdezi ezt párom, de még nem tudtam értelmes választ adni...:D

Pedig amúgy nem vagyok hisztis lány, veszekedésre sem vagyok hajlamos, meg semmi ilyesmi, de ha nagy ritkán mégis megsértődök valamin, akkor egyszerűen nem bírom kinyögni, hogy mi zavar. Az esetek 90%-ban amúgy valami jelentéktelen hülyeségről van szó, amit egy-két mondattal el lehetne intézni, csak ahogy az lenni szokott, még jobban felhúzom magam azon, hogy nem találja ki magától. A végén már egész drámák zajlanak le a fejemben, ő meg szegény nem érti, hogy én mitől vágok egyre gyászosabb képet :D

Szerencsére legrosszabb esetben is egy-két óra alatt lejátszom saját magammal a meccset, és jót röhögünk utólag az egészen.

Szóval, magamból kiindulva a legjobb amit tehetsz, hogy átöleled pár percig (akkor is, ha el akar húzódni), lágyan közlöd vele, hogy szereted, és látod, hogy igenis bántja valami, és te azonnal meghallgatod, amint hajlandó lesz veled szóba állni. Aztán foglald el magad, de közben néha mosolyogj rá, és éreztesd vele, hogy tisztában vagy vele, hogy ő még eszi magát valamin, nem felejtetted el.

2011. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fiú: "Jó, akkor megyek sörözni a haverokkal."

(A francnak kell rébuszokban beszélni, miért nem lehet nyíltan kimondani és megbeszélni, ha valami probléma van?)

2011. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
1.-nél az igazság :) 19/L
2012. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!